سرویس: اجتماعی
کد خبر: 201
|
10:03 - 1391/07/24
نسخه چاپی

شهردار اردبیل خبر داد

آسفالت معابر سطح شهر در سال جاری

آسفالت معابر سطح شهر در سال جاری
شهردار اردبیل گفت: شهرداری اردبیل در سال جاری بخش عظیمی از معابر سطح شهر را آسفالت‌ریزی کرده است

 

 

 

 

به گزارش سبلانه به نقل از روابط عمومی شهرداری اردبیل، صدیف بدری در جلسه‌ای با حضور مدیران شهرداری با اشاره به نزدیک شدن فصل سرما از آمادگی و تجهیز شهرداری اردبیل در بحث برف‌روبی خبر داد و اظهار داشت: جلسات مختلفی در قالب ستادهای ویژه تشکیل خواهد شد و با برنامه‌ریزی که صورت خواهد گرفت از نظر نیروی انسانی و ماشین‌آلات برف‌روبی و جذب بخش خصوصی مشکلی نخواهیم داشت.

وی با تاکید بر عملی نمودن درخواست‌های مردمی در فوریت‌های 137 خواستار جمع‌آوری به موقع زباله‌ها و نظارت بیشتر مسئولان خدمات شهری بر حسن انجام کار توسط بخش خصوصی شد.

شهردار اردبیل با بیان اینکه ناوگان جمع‌آوری زباله باید نوسازی شود، یادآور شد: شهرداری اردبیل در سال جاری بخش عظیمی از معابر سطح شهر را آسفالت‌ریزی کرده است و بر همین اساس از شرکت آب و فاضلاب انتظار داریم نسبت به هم‌سطح‌سازی دریچه‌های آب و فاضلاب اقدام کند تا شهروندان در ترددهایشان دچار مشکل نشوند.

بدری با اشاره به سال آخر خدمت‌رسانی دوره سوم شورای اسلامی شهر عملکرد شش ساله شورای اسلامی شهر و شهرداری را مطلوب ارزیابی کرد و از اتمام پروژه‌های نیمه تمام در اسرع وقت خبر داد.

این مسئول در پایان سخنان خود اظهار داشت: کلیه مجموعه شهرداری برابر قانون شهرداری در کلیه انتخابات بی‌طرف بوده و حق دخالت را در این امر نداریم و  به فرموده حضرت امام (ره) «میزان رای ملت است».

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد