سرویس: استانی
کد خبر: 221
|
11:58 - 1391/07/24
نسخه چاپی

پرداخت 22 میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای تولیدی

پرداخت 22 میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای تولیدی
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی اردبیل از پرداخت 22 میلیارد تومان تسهیلات بانکی به واحدهای تولیدی و اقتصادی استان اردبیل خبر داد.

به گزارش سبلانه حسین پیر‌موذن امروز در گفت‌و گو با خبرنگار فارس در اردبیل با اعلام این خبر اظهار داشت: در جلسه کمیته صیانت از تولید که در راستای برطرف شدن مشکلات 45 واحد تولیدی انجام شد بانک‌های عامل به ویژه رفاه، ملت و تجارت موظف شدند تسهیلات موردنیاز این واحدها را پرداخت کنند.

وی خاطرنشان کرد: در برطرف شدن مشکلات این واحدها با تامین مبالغ مورد نیاز از محل تسهیلات معوق استانی مقرر شد 22 میلیارد تومان به صورت وام و تحت عنوان سرمایه در گردش پرداخت شود.

عضو کمیته صیانت از تولید یادآور شد: یکی از مشکلات اساسی این واحدهای تولیدی وصنعتی مشکل سرمایه درگردش بود که با تزریق این تسهیلات می‌توانند فرایند تولید خود را پویا‌تر و پر‌توان‌تر کنند.

پیر‌موذن با اشاره به اینکه در سال حمایت از تولید ملی مجموعه‌های تولیدی و صنعتی در اولویت توجه مسئولان استان قرار گرفته است، گفت: انتظار می‌رود مشکلات و نارسایی‌های ارز و بازار فروش به این عرصه ضربه‌ای وارد نکند.

این مسئول با تقدیر و قدردانی از تلاش‌های مسئولان استانی در پیگیری مشکلات واحدهای صنعتی عنوان کرد: استاندار جدید اردبیل و معاون برنامه‌ریزی استاندار برنامه‌ریزی دقیق و منسجمی را در حمایت از تولید‌کنندگان در پیش گرفته‌اند.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی اردبیل بیان داشت: با انتصاب اکبر نیکزاد به عنوان استاندار اردبیل قفل بانک‌ها در پرداخت نشدن تسهیلات به واحدهای تولیدی شکسته شده است.
پیر‌موذن در پایان سخنان خود اظهار امیدواری کرد در روزهای آینده شاهد تخصیص منابع و تسهیلات به واحدهای تولیدی استان باشیم.

انتهای پیام/

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد