سرویس: استانی
کد خبر: 2496
|
12:37 - 1391/09/26
نسخه چاپی

خبرهایی از دادگستری کل استان اردبیل

خبرهایی از دادگستری کل استان اردبیل
رئیس کل دادگستری استان اردبیل در جلسه کمیته ساماندهی امور زندانیان استان بر مراقبت پس از خروج زندانیان برای پیشگیری از تکرار جرم تاکید کرد.

به گزارش سبلانه، غلامعلی رضایی به 105 مورد بازدید قضات و مسوولان قضایی استان از زندان های تابعه در نیمه اول امسال اشاره کرد و دستاوردهای حاصل از این بازدیدها برای اعمال نظارت های قانونی و اصلاح امور بسیار مثبت ارزیابی کرد.

***

* اردبیل * 334 مورد خدمات رایگان توسط دفاتر حمایت از زنان و کودکان حوزه های قضایی تابعه استان اردبیل در ماه گذشته ارائه شد. این خدمات شامل بررسی اختلافات زوجین ، پیگیری مطالبات مالی مراجعان ، پیگیری امور کیفری مراجعان ، پیگیری امور اطفال ، معرفی به مراکز قضایی ، مشاوره و حمایتی ، بازدید از مراکز و فعالیت های فرهنگی ، اجتماعی و آموزشی می باشد.

***

* اردبیل * به همت معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان اردبیل جلسه تبادل نظر و هم اندیشی در زمینه معضلات ، مشکلات و تخلفات خدمات شهری و ارائه راهکارهای پیشگیرانه و مقابله ای با حضور شهرداران مناطق چهار گانه اردبیل برگزار شد. در این جلسه بر ایجاد مدیریت واحد پیشگیری از تخلفات خدمات شهری ، تقویت بنیاد صیانت از خانواده ، گسترش ورزش همگانی و ایجاد پایگاه های نگهبان محله تاکید شد.

***

* اردبیل * یوسف خدادادی معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم رئیس کل دادگستری استان اردبیل در جلسه مشترک قضات دادسرای عمومی و انقلاب اردبیل با فرماندهان انتظامی ، اردبیل را جزو استان های امن کشور دانست و گفت: این امنیت مرهون تدین و تعهد مردم و حاکمیت فرهنگ دینی و عشق به ائمه (ع) و تلاش دستگاه ها و نهادها است. وی با تاکید بر استفاده بهتر از ظرفیت بسیج در سالم سازی جامعه راهکارهای پیشگیری وضعی و

انتظامی را تشریح کرد و از حمایت همه جانبه دستگاه قضایی از نیروهای انتظامی در انجام وظایف قانونی خبرداد.

***

* اردبیل * حجت الاسلام محمودی سرپرست دادسرای عمومی و انقلاب اردبیل حاضر و ناظر

دانستن خداوند در لحظه لحظه زندگی را عامل موفقیت دانست و گفت: مالکیت حقیقی و اصلی از آن خداست و شرافت تمام پست ها و مسوولیت ها در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خدمت به مردم برای جلب رضایت الهی می باشد. وی برنامه های عقیدتی

بویژه دوره های مستمر تفسیر کلام الله مجید برای مدیران را ضروری دانست و یاد کردن مستمر قیامت و روز حساب را به عنوان راهکار مقابله با هواهای نفس و پیشگیری از جرائم و تخلفات و کجروی ها خواند.

منبع:ایرنا

انتهای پیام /

 

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد