سرویس: ورزشی
کد خبر: 26154
|
17:29 - 1393/02/27
نسخه چاپی

چهارمین قهرمانی ایران در پنج سال

چهارمین قهرمانی ایران در پنج سال
سایت فدراسیون جهانی کشتی (فیلا) در گزارشی پیرامون جام جهانی کشتی فرنگی ۲۰۱۴ تهران اعلام کرد، تیم ایران برای چهارمین بار در پنج سال اخیر قهرمان جام جهانی شد.

به گزارشسبلانهبه نقل ازافکارنیوز، در این گزارش آمده تیم ایران به رغم تغییرات کادر فنی و مربیگری این تیم در آستانه جام جهانی توانست برای چهارمین بار قهرمان این رقابتها شود.

سایت فیلا از قول حمید سوریان پس از پیروزی مقابل مینگیان سیمنوف که در سالن پر از جمعیت هفتم تیر با حمایت تماشاگران به میدان رفت گفت: من در طول مسابقه کمی ناامید شده بودم، اما با پشتیبانی تماشاگران به پیروزی رسیدم، هرچند از عملکردم راضی نیستم.

طالب نعمت‌پور نیز در مورد عملکرد خود در رقابتهای جام جهانی اظهار داشت: من می‌دانستم در مبارزه مقابل حریف روس مسابقه به پایان رسیده اما بابت اینکه به هواداران استرس وارد کردم از آنها عذرخواهی می‌کنم. این موفقیت در کنار تلاش کشتی گیران با حمایت باورنکردنی تماشاگران به دست آمد.

این سایت به اظهارات رسول خادم رئیس فدراسیون کشتی نیز اشاره کرد و از قول وی نوشت: خدا را شکر با قهرمانی انتظارات هواداران را برآورده کردیم. من از قهرمانی در خانه خوشحالم، ما با قدرت در مسابقه پایانی به برتری رسیدیم و امیدوارم روزی با تیم دوم خود در این چنین رقابتهایی قهرمان شویم.

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد