سرویس: ورزشی
کد خبر: 26188
|
21:59 - 1393/02/28
نسخه چاپی

تساوی بدون گل ایران و بلاروس

تساوی بدون گل ایران و بلاروس
تیم ملی فوتبال ایران در جریان دیداری تدارکاتی و کم هیجان، مقابل تیم ملی بلاروس به تساوی بدون گل رسید.

به گزارشسبلانهبه نقل از  ایرنا، تیم ملی فوتبال ایران نخستین دیدار تدارکاتی خود در اردوی اتریش را عصر امروز (یکشنبه) مقابل تیم ملی بلاروس برگزار کرد و در پایان به تساوی بدون گل رسید.

«کارلوس کی روش» سرمربی تیم ملی فوتبال ایران، تیم ملی را در این دیدار با ترکیب علیرضا حقیقی، مهدی شریفی، مهرداد پولادی، کریم انصاری فرد، حسین ماهینی، محمدرضا خلعتبری، امیرحسین صادقی، آندرانیک تیموریان، رضا حقیقی، قاسم حدادی فر و پژمان منتظری روانه میدان کرد که تیموریان بازوبند کاپیتانی را بر دست داشت.

در نیمه نخست، تیم ایران با شوت های از راه دور انصاری فرد و خلعتبری دو فرصت نصف و نیمه داشت که راه به جایی نبرد.

بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران که در روزهای گذشته، بیشتر تمرینات بدنسازی و پرفشاری را پشت سر گذاشتند، در این دیدار عملکرد چندان خوبی نداشته و هماهنگ نشان ندادند.

در دقیقه 65، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران چهار تعویض همزمان را انجام داد و خسرو حیدری، محمدرضا خانزاده، علیرضا جهانبخش و بختیار رحمانی را به ترتیب جایگزین شریفی، ماهینی، حدادی فر و خلعتبری کرد.

دو دقیقه پس از این تعویض، حیدری با ارسال خود، توپ را در محوطه جریمه به جهانبخش رساند که این بازیکن شاغل در لیگ هلند نتوانست دروازه بلاروس را باز کند.

جواد نکونام کاپیتان تیم ملی فوتبال کشورمان نیز که به تازگی در تمرینات حاضر شده است، در دقیقه 75 جانشین تیموریان شد که این تغییر نیز تاثیرگذار نبود.

پنج دقیقه پس از آن، احسان حاج صفی مدافع جناح چپ تیم کشورمان وارد میدان شد تا جانشین انصاری فرد شود.

کی روش در این دیدار چند مرتبه روش بازی تیم کشورمان را تغییر داد تا بهره لازم را از دیدار تدارکاتی مقابل بلاروس که شباهت زیادی به تیم بوسنی و هرزگوین داشت، ببرد!

تیم کشورمان در دیدار امروز، بیشتر ارسال از جناحین را در دستور کار داشت و شوت های از راه دور نیز دیگر برنامه کادر فنی برای ایجاد خطر روی دروازه حریف بود.

به نظر می رسد سرمربی تیم ملی فوتبال ایران باید در مدت زمان کوتاه باقی مانده تا آغاز رقابت های جام جهانی 2014 برزیل، برنامه های آماده سازی را معطوف به ایجاد هماهنگی بین نفرات کند. چرا که اکثر بازیکنان تاثیرگذار تیم کشورمان به دلیل مشغول بودن در لیگ های اروپایی و عربی در اردوهای پیشین حضور نداشته اند.

تیم ایران، دیدار بعدی تدارکاتی خود در اردوی آماده سازی اتریش را روز پنجم خرداد ماه مقابل مونته نگرو برگزار می کند و روز 9 خرداد ماه هم به مصاف آنگولا می رود.

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد