سرویس: استانی
کد خبر: 2737
|
09:40 - 1391/09/30
نسخه چاپی

مدیرعامل سازمان فرهنگی، ورزشی شهرداری اردبیل:

هدف‌گذاری شهرداری اردبیل لیگ یک است

هدف‌گذاری شهرداری اردبیل لیگ یک است
مدیرعامل سازمان فرهنگی، ورزشی شهرداری اردبیل گفت: تیم فوتبال شهرداری اردبیل لیگ دسته یک کشوری را نشانه گرفته تا بتواند به این رقابت‌ها صعود کند.

به گزارش سبلانه، حجت‌الاسلام سید ابراهیم میرعباس‌زاده امروز در گفت‌وگو با خبرگزاریفارساظهار داشت: تمام هم و غم ما در سازمان فرهنگی، ورزشی شهرداری اردبیل این است که بتوانیم تیم فوتبال بزرگسالان این سازمان را به لیگ دسته یک کشور ارتقا داده تا در این مسابقات بازیکنان ارزشمند ما توپ بزنند.

وی تصریح کرد: مجموعه فرهنگی، ورزشی شهرداری اردبیل در دو رشته فوتبال و کشتی به صورت تخصصی عمل می‌کند و موفقیت‌های خوبی نیز در سال‌های اخیر در این دو رشته داشتیم.

میرعباس‌زاده خاطر نشان کرد: در رشته کشتی در رده سنی نونهالان تیم شهرداری اردبیل در سطح استان اول شده و به مسابقات کشوری اعزام شده است.

این مسئول بیان کرد: در رشته ورزشی فوتبال نیز در هفت رده سنی تیم فوتبال داریم که شامل زیر 11 سال، زیر 13 سال، نونهالان، نوجوانان، جوانان، امید و تیم فوتبال بزرگسالان شهرداری است که در همه این رده‌ها سعی داریم موفقیتی واقعی را به دست آوریم.

وی اضافه کرد: مدرسه دائمی فوتبال زیر 13 سال این سازمان نایب قهرمان استان شده و تیم فوتبال نونهالان شهرداری نیز در لیگ برتر کشوری توپ می‌زند و در صدر جدول این رقابت‌ها است.

مدیرعامل سازمان فرهنگی، ورزشی شهرداری اردبیل یادآور شد:‌ تیم فوتبال نوجوانان شهرداری مقام قهرمانی استان را کسب کرده است و سهمیه لیگ کشوری را نیز به دست آورده است.

میرعباس‌زاده گفت: تیم فوتبال امید شهرداری در لیگ دسته یک کشور و در کورس رقابت است که امیدواریم این تیم به همراه تیم آزاد شهرداری در لیگ دسته دو کشور بتوانند موفق عمل کرده و در رده‌های مطلوب‌تر به لیگ‌های بالاتر صعود کنند.

وی افزود: تمام تلاش مجموعه فرهنگی، ورزشی شهرداری، بازیکنان و کادر فنی تیم این است که با همدلی و همراهی و مساعدت مالی مسئولان استان تیم فوتبال شهرداری اردبیل در رده بزرگسالان به دسته یک صعود کند که این کار نیازمند توجه به زیرساخت‌ها و تأمین برخی اعتبارات است.

فرهنگ اسپانسری در اردبیل در حد صفر است

میرعباس‌زاده تصریح کرد: ‌در حال حاضر تنها حامی تیم فوتبال استان شهرداری اردبیل است که با این حال مشکلات فراوانی داریم و فرهنگ اسپانسری در اردبیل نیز بسیار ضعیف و در حد صفر است.

وی خاطر نشان کرد:‌ مشکل زیرساخت‌ها عمده مشکل ورزش استان است که باید توجه ویژه‌ای به آنها شود چرا که بهترین عامل موفقیت ما این است که 95 درصد بازیکنانمان بومی بوده و با دریافت مبالغی کمتر اما با جان و دل برای موفقیت بیشتر تلاش می‌کنند.

میرعباس‌زاده مشکل دیگر را نبود زمین استاندارد اعلام کرد و ادامه داد: ما در صورت صعود به لیگ دسته یک به یک زمین چمن مناسب نیاز داریم و ورزشگاه تختی نیز در شرایط مناسبی قرار ندارد و بهتر است با همراهی مسئولان استادیوم فوتبال استانداردی را مجهز کنیم.

وی در ادامه سخنان خود همچنین به برگزاری دومین دوره مسابقات مردان آهنین با آیتم‌های بین‌المللی اشاره کرد و بیان داشت: ‌ما با تجلیل از نفرات برتر این مسابقات از ظرفیت خوب این ورزش در استان باید در ارتقای شاخص‌ها استفاده کنیم.

میرعباس‌زاده در پایان سخنان خود با اشاره به تنوع فعالیت‌ رشته‌های مختلف ورزشی این سازمان یادآور شد: ما در رشته‌های فوتسال، والیبال و کوهنوردی در حوزه اداری فعالیت داریم و تیم تنیس روی میز اداره ما نیز مقام سوم باشگاه‌های برتر کشور را کسب کرده است.

انتهای پیام/

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد