سرویس: بین الملل
کد خبر: 2776
|
11:04 - 1391/10/01
نسخه چاپی

مارادونا سرمربی تیم ملی عراق؟

 مارادونا سرمربی تیم ملی عراق؟
رسانه هاي آرژانتيني از نزديک شدن ديگو مارادونا به نيمکت تيم ملي فوتبال عراق خبر دادند.

به گزارش سبلانه به نقل از ایسنا، ديگو مارادونا سرمربي سابق الوصل امارات که چند ماه پيش به علت کسب نتايج ضعيف از کار برکنار شد به نيمکت تيم ملي فوتبال عراق نزديک شد و به احتمال زياد جانشين زيکو برزيلي در اين تيم خواهد شد.

رسانه هاي آرژانتيني اعلام کردند که مارادونا زير ذره بين سران فوتبال عراق قرار گرفته است و به نظر مي رسد که تا چند روز آينده رسما هدايت اين تيم را برعهده خواهد گرفت.

هرنان توفوني مدير برنامه هاي مارادونا در گفتگو با رسانه هاي آرژانتيني عنوان کرد: از فدراسيون فوتبال عراق پيشنهاد داشته ايم و با مارادونا صحبت کرده ايم. قرار است که فدراسيون فوتبال عراق نشست نهايي خود را در اين زمينه برگزار کند و پيشنهاد مناسب خود را ارائه دهد. به احتمال زياد عقد قرارداد با مارادونا قبل از پايان سال 2012 خواهد بود.

وي افزود: مارادونا دوست دارد که هدايت تيم ملي فوتبال عراق در جام جهاني 2014 برزيل را بر عهده گيرد و آماده است تا جانشين زيکو در اين تيم شود.

زيکو سرمربي تيم ملي فوتبال عراق در ماه نوامبر گذشته به علت پرداخت نشدن مطالباتش از هدايت اين تيم استعفا داد. وي در 21 بازي که هدايت عراقيها را بر عهده داشت 10 پيروزي،6 تساوي و 5 شکست به دست آورد.

قرارداد اين سرمربي برزيلي با عراق تا سال 2014 بود.

انتهای پیام/

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد