سرویس: پارس آباد
کد خبر: 30761
|
11:15 - 1393/06/24
نسخه چاپی

خشکسالی، بهانه دست مسئولان داد!

خشکسالی، بهانه دست مسئولان داد!
شهرداری و شورای شهر پارس آباد در اقدامی هماهنگ طی اطلاعیه ای به شهروندان اعلام کردند که شستشوی جوی های شهر برای آنها مقدور نیست!

به گزارش سبلانهبه نقل ازآران مغان، شهرداری و شورای شهر پارس آباد روز گذشته با نصب بنر در سطح شهر طی اطلاعیه ای اعلام کردند: با توجه به کمبود شدید آب و تامین آن جهت شستشوی جوی های سطح شهر برای شهرداری مقدور نمی باشد، لذا از عموم شهروندان انتظار دارد در پاکیزگی جوی های جلوی مغازه و منزل و از ریختن زباله با مامورین شهرداری همکاری کنند.

حال چرا آقایان شهردار و شورای شهر با بهانه کمبود شدید آب اقدام به نصب چنین بنری کرده اند خود جای سئوال دارد؛ چرا که متولی تمیزی جوی های شهر خود شهرداری می باشد نه شهروندان پارس آبادی.

 

اما در این بین نکته ای که حائز اهمیت است، فرسوده و بی روح  بودن خیابان های اصلی شهر پارس آباد و همچنین کثیفی آن بخصوص جوی های آب نشان از بی توجهی مسئولان آن و عدم مدیریت صحیح است که مسئولان حداقل کاری که در شهر پارس آباد می توانند انجام دهند؛ توجه به مبلمان شهری که در دید همگان قرار دارد و پیگیری مشکلات کوچه ها و دیگر نواقصات شهر نیز جای خود دارد که حماسه ای انقلابی و مردمی را می طلبد.

 

پارس آباد مغان با موقعیت استراتژیک و سوق الجیشی آن و همچنین داشتن مردمانی ولایتمدار و عاشورایی با تاریخ و فرهنگ کهن خود از عهد اشکانیان تا کنون بخصوص در جنگ جنگ هشت سال دفاع مقدس با نثار کردن خون شهدای خود ثابت کرده اند که در دفاع از کشور و دین و ناموس خود همواره استوار هستند.

 

اما در این میان همه نگاهها به مرکز استان دوخته شده است و مسولان استانی هم توجهی به این شهر ندارند و برخی مسئولان شهر پارس آباد نیز با اختلافاتی که بینشان وجود دارد همه درصدد تضعیف و تخریب هم دیگر هستند و روحیه خدمت و توجه به خواسته های مردمی در بین آنها خداحافظی کرده است و چه کسی خواهد توانست انتظارات این مردمان راجامه عمل بپوشاند!! خدا میداند!! که ان شاء الله در روز میلاد حضرت مهدی(عج) با ظهورش این مهم محقق شود.

 

انتظار می رود مسئولان با همدلی و اتحاد در راستای خدمت به مردم بکوشند و حداقل کاری که در شهر پارس آباد می توانند انجام دهند توجه به مبلمان شهری است که در دید همگان قرار دارد.

 

در زیر بخشی از خرابی های خیابان اصلی را می بینید که در آینده ای نزدیک برخی دیگر از خرابی ها و فرسودگی ها را در این پایگاه خبری منتشر خواهیم کرد.

 

بدون شرح....!

انتهای پیام/

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد