سرویس: ورزشی
کد خبر: 40797
|
12:32 - 1394/04/06
نسخه چاپی

شادی مردم پس از پیروزی برابر لهستان+عکس

شادی مردم پس از پیروزی برابر لهستان+عکس
مردم ایران در استان های مختلف پس از پیروزی تیم ملی والیبال برابر لهستان به نشانه شادمانی از این برد ملی به خیابان ها آمدند و اقدام به شادی کردند.

به گزارشبه نقل ازمشرق،تیم ملی والیبال ایران در دیداری حساس جمعه شب به مصاف لهستان رفت و در نهایت با نتیجه 3 بر 2 در این دیدار به پیروزی رسید و این اتفاق موجب شد مردم سراسر کشور با حض.ور در خیابان ها به شادمانی بپردازند.

پیروزی غرور آفرین تیم ملی والیبال مقابل حریف قدرتمندش ، لهستان قهرمان جهان بار دیگر شادی دوستداران این ورزش پرطرفدار را در یاسوج پایتخت طبیعت به همراه داشت.

بسیاری از جوانان یاسوجی جمعه شب با اهتزاز پرچم جمهوری اسلامی و بوق زدن در خیابان ها و برخی از مردم عشایری با احساس غرور از این پیروزی با شلیک گلوله به شادی پرداختند.

خبر پیروزی قاطع بلندقامتان ایران گرمابخش محفل بسیاری از مردمی شد که در پارک ساحلی یاسوج از سرمای این پارک پتو پیچ شده بودند.

*شادی مردم بروجرد

مردم بروجرد نیز جمعه شب پس از پیروزی تیم ملی والیبال ایران مقابل لهستان و کسب دو امتیاز سوار بر خودروهای خود با در دست داشتن پرچم جمهوری اسلامی به شادی در خیابان ها پرداختند.

مردم شهر بروجرد شهر فرزانگان در حالی که عکس های والیبالیست های تیم ملی کشورمان را در دست داشتند با سر دادن شعارهای ایران ایران خوشحالی خود را از پیروزی تیم ملی والیبال مقابل لهستان نشان دادند.

بیشتر تجمع خودروهای مردم بروجرد در خیابان تختی و اطراف تپه چغا بود و تعدادی از ماموران نیروی انتظامی و راهنمایی و رانندگی نیز به منظور ایجاد نظم در صحنه حضور داشتند.

*شادمانی مردم مشهد

مردم مشهد نیز بعد از پیروزی تیم ملی والیبال ایران در مقابل لهستان جمعه شب در برخی از معابر عمومی این شهر به شادمانی پرداختند.

مردم مشهد به ویژه جوانان در برخی از معابر عمومی این شهر از جمله بلوار هاشمیه ، وکیل آباد و احمد آباد در حالی که پرچم ایران و عکس های والیبالیست های تیم ملی کشورمان را در دست داشتند با به صدا در آوردن بوق وسایل نقلیه خود و شعارهای باز هم مثل همیشه ایران برنده می شه، ایرانی قهرمان ، لهستان آماده باش ، ایرانی با مرام و ایران خاک دلیران خوشحالی خود را از پیروزی تیم ملی والیبال ایران نشان دادند.

تعدادی از جوانان نیز کلاه و صورت های خود را با رنگ های سفید، سبز و قرمز به نشانه پرچم پر افتخار ایران نقاشی کرده بودند و در خیابان ها با زدن فشفشه های رنگین و نورافشانی به ابراز احساسات پرداختند.

حضور مردم در برخی خیابان های شهر مشهد موجب بروز ترافیک بویژه در بلوار هاشمیه شده و تعداد زیادی از ماموران انتظامی و راهنمایی و رانندگی نیز برای ایجاد نظم و رفع معضل ترافیک فعالانه در صحنه حضور دارند و با شعار نیروی انتظامی تشکر تشکر مردم که ابراز احساسات خود را نشان می دهند روبرو می شوند.

*شادمانی بجنوردی ها

پیروزی تیم ملی والیبال جمهوری اسلامی ایران برابر لهستان، جمعه شب اهالی بجنورد، مرکز استان خراسان شمالی را برای ابراز شادمانی به خیابانها کشاند.

جوانان مرکز استان خراسان شمالی، جمعه شب پس از غلبه 3 - 2 تیم ملی والیبال ایران برابر تیم قدرتمند لهستان، به گشت شادمانه در خیابانها پرداخته و شادی خود را از این پیروزی ابراز کردند.

جوانان و نوجوانان بجنوردی سوار بر خودرو و موتورسیکلت، در حالی که پرچم های مقدس جمهوری اسلامی ایران را در دست داشتند، با نواختن بوق های ممتد و سر دادن غریوهای شادی در خیابانهای این شهر به حرکت درآمدند.

حرکت این کاروان های شادی تا ساعتی بعد از نیمه شب در جای جای شهر 210 هزار نفری بجنورد ادامه داشت.

شادی مردم پس از پیروزی برابر لهستان+عکس

شادی مردم پس از پیروزی برابر لهستان+عکس

شادی مردم پس از پیروزی برابر لهستان+عکس

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد