سرویس: گروه شهرستانی
کد خبر: 66415
|
11:18 - 1396/02/13
نسخه چاپی

مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج نیر:

معنویت و بصیرت سپاه مایه ترس دشمنان انقلاب است

معنویت و بصیرت سپاه مایه ترس دشمنان انقلاب است
مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج نیر گفت: دلیل ترس دشمنان از سپاه داشتن موشک و تجهیزات نظامی نیست، بلکه به دلیل معنویت و اخلاص است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلیسبلان‌مابه نقل ازنیریمیزحجت الاسلام احد احدی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه نیر  با تبریک هفته عقیدتی سیاسی در سپاه اظهار کرد: بسیج و سپاه شجره طیبه و پاسدار واقعی نظام و انقلاب اسلامی هستند.
 

وی با ولایی خواندن قشر فرهیخنه پاسداران گفت: سپاه پاسداران با قدرت ایمان و اخلاص و با پیوند مستحکم با ولایت با تمام وجود و در عرصه های مختلف از انقلاب اسلامی و آرمانهای امام و حریم ولایت دفاع می کند.
 

حجت الاسلام احدی بیان کرد: پاسداران و بسیجیان با عقیده و ایمان خود، هیچ وقت دچار ترس و وحشت دشمن نشده اند و آن چیزی که شما را از دیگر ارگانهای نظامی جهان متمایز کرده است همین عقیده و ایمان خالص است.
 

وی گفت: سپاه در سه دهه اخیر افتخارات بزرگی را خلق کرده است که بر جسته ترین مدال افتخار سپاه توفیقات این نهاد مقدس در دفاع مقدس بود.
 

حجت الاسلام احدی تاکید کرد: هر کجا خطری متوجه انقلاب شده است سبزپوشان سپاه پاسداران در احساس مسئولیت پیشگام بوده و با اخلاص و اقتدار وارد عرصه دفاع از اصول و آرمانهای انقلاب شده است.
 

وی در ادامه رمز موفقیت سپاه را سه عامل معنویت،پیوند با ولایت وارتباط با روحانیت دانست و تاکید کرد: سپاه پاسداران قدرت ایمان واخلاص و با پیوند مستحکم با ولایت با تمام وجود و در عرصه های مختلف از انقلاب اسلامی و آرمانهای امام وحریم ولایت دفاع می کند.
 
مسئول دفتر نمايندگي ولي فقيه سپاه شهرستان نیر در ادامه به بیانات رهبر انقلاب اشاره کرد: استاد مطهری (ره) به حق یکی از بزرگترین معماران بنای فکری نظام اسلامی به حساب می آید.
 

 

انتهای پیام/

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد