کد خبر: 92162
|
14:58 - 1400/06/25
نسخه چاپی

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل:

دستگاه قضایی اردبیل هیچ مماشاتی با سهل انگاری مسئولان ندارد

دستگاه قضایی اردبیل هیچ مماشاتی با سهل انگاری مسئولان ندارد
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل گفت: دستگاه قضایی نیز با هر گونه سهل انگاری که موجب آسیب به مردم شود هیچگونه مماشاتی نخواهد داشت و با متخلفان و مجرمان مطابق قانون به شدت برخورد خواهد کرد.

به گزارش سبلان ما ، سید عبدالله طباطبایی ظهر امروز درجمع خبرنگاران با اشاره به وقوع تصادف اخیر منجر به فوت پنج نفر از همشهریان در مسیر اردبیل به آستارا به مسئولین متولی هشدار داد و اظهار کرد: با انجام مصاحبه و یا  فرا فکنی از مسئولیت خود شانه خالی نکنند و در انجام وظایف خود جدیت و اهتمام بیش از پیش داشته باشند.

وی افزود: دستگاه قضایی نیز با هر گونه سهل انگاری که موجب آسیب به مردم شود هیچگونه مماشاتی نخواهد داشت و با متخلفان و مجرمان مطابق قانون به شدت برخورد خواهد کرد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل گفت: در همین  راستا و به منظورتحقق حقوق عامه، معاون پیشگیری از وقوع جرم دادستان عمومی وانقلاب مرکز استان، مسئول پی گیری امورات بوده و نظارت های جدی و قاطعانه در این خصوص را برعهده دارد تا در صورت هرگونه مشاهده و یا دریافت گزارش مبنی  بر تضییع حقوق عامه، اقدامات قانونی در برخورد با متخلفان را در سریعترین زمان ممکن انجام دهد.

انتهای پیام/م

 

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد