سرویس: اقتصادی
کد خبر: 92588
|
13:34 - 1400/07/21
نسخه چاپی

مدیرعامل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان خبرداد:

برداشت 120 تن زیتون از باغات کشت و صنعت مغان

برداشت 120  تن زیتون از باغات کشت و صنعت مغان
مدیرعامل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان گفت: امسال پیش بینی شده ۱۲۰ تن زیتون از باغات شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان تولید شود.

به گزارش سبلان ما، اسدالله محسن زاده صبح امروز در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: بزرگترین باغات زیتون در استان اردبیل مربوط به باغات مجتمع شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان در مساحت ۳۰۰ هکتار است که پیش‌بینی شده امسال بیش از ۱۲۰ تن محصول تولید شود.

وی افزود: زیتون این شرکت به علت قرار گرفتن در اراضی بکر مغان و آبیاری آن از آب شیرین رود ارس ارگانیک بوده و مشتریان زیادی را در بازار کشور دارد.

مدیرعامل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان گفت: حدود ۷۰ هکتار باغ زیتون امسال احداث شده و روند توسعه سال آتی نیز ادامه خواهد یافت.

نعمتی مدیر کارخانه پروسس میوه شرکت کشت و صنعت مغان نیز بیان کرد: زیتون‌های برداشت شده جهت فرآوری به خود کارخانه پروسس میوه شرکت ارسال می‌شود و نهایتا محصول با دستگاه تمام اتوماتیک با برند مغانه بسته بندی می‌شود.

وی تصریح کرد: قسمت اعظمی از محصولات پروسس میوه شرکت کشت و صنعت مغان جهت فروش در بازار‌های داخلی و مابقی نیز جهت صادرات به حوزه قفقاز برنامه ریزی شده است.

 

انتهای پیام/آ

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد