سرویس: اجتماعی
کد خبر: 92610
|
17:08 - 1400/07/22
نسخه چاپی

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی:

عدالت در ارائه خدمات شهری رعایت شود/ پروژه های شهری مانند پل قدس،نیازمند کار جهادی است

عدالت در ارائه خدمات شهری رعایت شود/ پروژه های شهری مانند پل قدس،نیازمند کار جهادی است
نائب رئیس مجلس شورای اسلامی با انتقاد از زمان طولانی عملیات اجرایی پروژه پل قدس گفت: این گونه پروژه ها نیازمند کار جهادی است و باید با استفاده از منابع ملی و کار شبانه روزی در کوتاه ترین زمان ممکن به بهره برداری برسد.

علی نیکزاد نائب رئیس مجلس شورای اسلامی در گفتگو باسبلان ما ، با بیان اینکه پروژه های شهری مانند پل قدس،نیازمند کار جهادی است، گفت: فصل عمران شهری فصل بسیار مهمی در کشور است و این پروژه ها نیازمند روحیه جهادی  و کار شبانه روزی برای به ثمر رسیدن در حداقل ترین زمان ممکن است.

وی با بیان اینکه عملیات احداث پل قدس در اردبیل مغایر با تمامی استانداردهای جهانی و بالاتر از آن استاندار های کشور بود، گفت: متاسفانه 6 سال برای به بهره برداری رسیدن این پل صرف شد و طی این مدت بار ترافیکی سنگین و مشکلات پیرامونی بر ای مردم در این منطقه از اردبیل ایجاد شد.

نیکزاد به رعایت عدالت در پروژه های شهری اشاره کرد و گفت: این گونه پروژه ها باید با همکاری همه منابع در سطح ملی از جمله سیستم بانکی، برنامه و بودجه، وزارت کشور، سازمان شهرداری ها و دهیاری ها پیگیری شده و پیش می رفت تا در حداقل ترین زمان ممکن به بهره برداری برسد.

وی به پیشرفت پروژه در سال اخیر اشاره کرد و گفت: پیگیری های نمایندگان اردبیل، استاندار جدید و شورای شهر جدید موجب شتاب یافتن پروژه پل قدس شد که اگر این کار از اول شکل می گرفت، مردم پیش از این شاهد بهره برداری از این پل در روند زندگی خود بودند.

نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امروز عرشه اصلی پل قدس بدون فعال شدن سایر قسمت ها بصورت آزمایشی زیر بار ترافیک شهری می رود، گفت: پل قدس بعد از تکمیل تمامی قسمت ها در آیتده نزدیک رسما افتتاح خواهد شد.

 

انتهای پیام/ج

 

 

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد