سرویس: اجتماعی
کد خبر: 95817
|
10:11 - 1401/03/30
نسخه چاپی

راه اندازی ستادکنگره ملی شهدای استان اردبیل در شهرستان نیر/برنامه های عظیم‌فرهنگی در سطح شهرستان نیز برگزار می شود

راه اندازی ستادکنگره ملی شهدای استان اردبیل در شهرستان نیر/برنامه های عظیم‌فرهنگی در سطح شهرستان نیز برگزار می شود
فرماندار شهرستان نیر گفت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در بین نسل های جدید یکی از اصلی ترین محورهای برنامه های فرهنگی شهرستان نیر است که در راستای کنگره شهدا باید رواج پیدا کند.

به گزارش سبلان ما ، جلسه کنگره ملی ۳۴۰۰ شهید استان اردبیل در شهرستان نیر با حضور امام جمعه نیر و همچنین مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد.

شهرام محمدی فرماندار شهرستان نیر ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدا گفت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در بین نسل های جدید یکی از اصلی ترین محورهای شهرستان نیر می باشد که در راستای کنگره شهدا باید رواج پیدا کند.

وی تصریح کرد: با راه اندازی دبیر خانه کنگره شهدا در نیر شاهد برگزاری برنامه های عظیم‌فرهنگی در سطح شهرستان خواهیم بود.

محمدی خاطرنشان کرد: شهرستان نیر در دوران دفاع مقدس و در دفاع از مرز و بوم کشور شهدای زیادی از جمله شهید بنامعلی محمدزاده و ۲ شهید خلبان دیگر را تقدیم کرده است که لازم است یاد و خاطره تمامی شهدا را گرامیبداریم.

جهانبخش عطایی، معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس علیه السلام استان اردبیل، سرهنگ‌پاسدار علیرصا حسن زاده، دبیر اجرایی کنگره ملی بزرگداشت ۳۴۰۰ شهید استان، سرهنگ پاسدار بنیادی فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان نیر و مجتهدی نیا نماینده استاندار اردبیل در کنگره شهدا در خصوص اهداف و اجرای برنامه های کنگره شهدا در سطح استان سخنرانی و تاکید کردند.

پیش از پایان جلسه، حکم‌ مسئولیت فرماندار و فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج نیر در کنگره شهدا اعطا گردید.

 

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد