سرویس: اقتصادی
کد خبر: 95823
|
14:15 - 1401/03/30
نسخه چاپی

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل خبرداد:

پرداخت ۸۲۰ میلیارد ریال تسهیلات خرید نهاده به مرغداران و دامداران استان اردبیل

پرداخت ۸۲۰ میلیارد ریال تسهیلات خرید نهاده به مرغداران و دامداران استان اردبیل
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل از پرداخت ۸۲۰ میلیارد ریال تسهیلات خرید نهاده به مرغداران و دامداران این استان خبرداد.

به گزارش سبلان ما ، یاسر عبداللهی عابد معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل پیش از ظهر امروز در نشست کمیته اقدام مشترک تنظیم بازار استان اردبیل اظهار کرد: سازمان جهاد کشاورزی و بانک کشاورزی استان باید نسبت به رصد مستمر نحوه پرداخت تسهیلات و رفع مشکلات در این زمینه اقدام کنند.

وی افزود: برای تامین نهاده‌های دامی مورد نیاز استان کمبودی وجود ندارد و تولیدکنندگان و فعالان این بخش می‌توانند نیازهای خود را تأمین کنند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل ادامه داد: در زمینه جوجه‌ریزی نیز هماهنگی‌های لازم با مرغداران انجام شده و برای تامین نیازهای تسهیلاتی آنها در خصوص خرید نهاده‌ها اقدام می‌شود.

عبداللهی  به اجرای طرح مردمی‌سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها نیز اشاره کرد و گفت: دستگاه‌های مرتبط همکاری مطلوبی در اقدامات از جمله تامین اقلام ضروری، کنترل بازار و مساعدت تولیدکنندگان برای دریافت تسهیلات و جلوگیری از کمبود اقلام در بازار داشته‌اند و گروه‌های بازرسی برای جلوگیری از تخلفات احتمالی به‌صورت شبانه‌روزی از نانوایی‌ها و فروشگاه‌های مختلف بازدید می‌کنند.

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد