سرویس: اجتماعی
کد خبر: 95841
|
12:48 - 1401/04/01
نسخه چاپی

رئیس کل دادگستری استان :

لزوم آموزش ساز و کارهای الکترونیکی به ضابطین / خدمت رسانی به مردم تسهیل شود

لزوم آموزش ساز و کارهای الکترونیکی به ضابطین / خدمت رسانی به مردم تسهیل شود
رئیس کل دادگستری استان در دیدار با فرماندهان انتظامی استان اردبیل گفت: دستگاه قضایی و نیروی انتظامی بازوان هماهنگ در ایجاد امنیت و گسترش عدالت در جامعه هستند.

به گزارش سبلان ما ، حجت الاسلام و السلمین کثیرلو رئیس کل دادگستری استان اردبیل در دیدار فرماندهان انتظامی استان با رئیس کل دادگستری استان که به مناسبت هفته قوه قضائیه انجام شد، طرفین به لزوم هم افزایی و تعامل و هماهنگی روز افزون برای خدمت رسانی مطلوب به مردم تاکید کردند.

وی در  دیدارهای جداگانه با فرمانده مرزبانی استان،‌ ضمن قدردانی از تلاش های نیروی انتظامی در تامین امنیت خاطر نشان کرد: استان اردبیل به لحاظ قرار گرفتن در نوار مرزی از حساسیت خاصی برخوردار است. لذا هوشیاری، اقتدار و توان نیروی های مرزبانی در پاسداری و حفاظت و تامین امنیت در مرزها همواره مایه مباهات بوده و امید است با اراده ، ایمان، تعهد و تخصص این موفقیت ها استمرار داشته باشد.

رئیس کل دادگستری استان در دیدار با سردار حسینی فرمانده انتظامی استان نیز آموزش ساز و کارهای الکترونیکی به ضابطین به منظور تسهیل در خدمت رسانی به شهروندان تاکید کرد.

وی در پایان با اشاره به اینکه دستگاه قضایی و نیروی بازوان هماهنگ در  تامین امنیت و عدلت در جامعه هستند گفت: با هر گونه اقدام که منجر به خدشه و یا ضعیف جلوه دادن اقدامات دستگاه قضایی و مراجع نظامی و امنیتی مطابق با قانون برخورد می شود.

در این دیدار ها فرمانده انتظامی استان و فرماندهی مرزبانی استان از اقدامات دستگاه قضایی استان در پشتیبانی و حمایت های قضایی از عملکرد های قانونی نیروهای انتظامی قدر دانی نمودند.

 

انتهای پیام/ج

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

آخرین مطالب