کد خبر: 95950
|
10:03 - 1401/04/12
نسخه چاپی

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل:

شناسایی نیازهای فناورانه، موانع فناوری واحدهای تولیدی برطرف می کند / حمایت مالی جهت ارتقا فناورانه 10 واحد تولیدی در سال 1400

شناسایی نیازهای فناورانه، موانع فناوری واحدهای تولیدی برطرف می کند / حمایت مالی جهت ارتقا فناورانه 10 واحد تولیدی در سال 1400
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل گفت: با ارائه بسته های حمایتی، نیازهای فناورانه واحدهای تولیدی شناسایی و برطرف می شود.

به گزارش سبلان ما ، محمد اهلی در کارگروه حمایت از واحدهای تولیدی اظهار داشت: دانش و فناوری یکی از ضروریات مهم توسعه صنعت است و در سالی که مزین به سال حمایت از تولید دانش بنیان و اشتغال آفرین است، با فعاليت هاي پژوهشي مي توان فرآيند فناوري را در صنعت نهادينه کرد.

وی با بیان اینکه واحدهای تولیدی برای بقاء در دنیای رقابت امروز نیازمند ارتقاء تکنولوژی و فناوری هستند، خاطرنشان کرد: باروری و به‌کارگیری طرح‌ها و ایده‌های فنآورانه، ضمن رشد و توسعه صنعت، زمینه شکوفایی ایده های کارآفرین را نیز مهیا خواهد کرد.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل گفت: شرکت شهرک های صنعتی با برگزاری نشست‌ها، بازدیدها و کلینیک‌های عارضه یابی، ضمن امکان بهره مندی واحدهای صنعتی از خدمات مشاوره‌ای، آموزشی و حمایتی، زمینه را برای افزایش دانش و تکنولوژی آنان فراهم کرده است.

وی تصریح کرد: این شرکت با استفاده از ظرفیت‌ مشاوران توانمند استان در قالب کلینیک کسب و کار و با هدف ارتقاء بهره وری و تکنولوژی، اقدام به شناسایی و رفع نیازهای فناوری واحدهای تولیدی می کند که در این راستا، حمایت از شناسایی، ارزیابی و دسته بندی نیازها و مسائل فناورانه واحدهای تولیدی از جمله مواردی است که مورد حمایت شرکت شهرک های صنعتی قرار می گیرد.

اهلی ادامه داد: با احصاء و شناسایی این نیازها، از واحدهایی که نیاز به ارتقاء فناوری دارند در زمینه های مختلف از قبیل انتقال تکنولوژی حمایت مالی می شود که بر این مبنا در سال 1400 مشکلات فناوری 10 واحد تولیدی در شهرک های صنعتی استان مورد شناسایی و آسیب شناسی قرار گرفت.

انتهای پیام

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

آخرین مطالب