سرویس: اجتماعی
کد خبر: 96199
|
08:06 - 1401/05/11
نسخه چاپی

فرماندار شهرستان خلخال:

اجتماع بزرگ حسینیان خلخال هفتم محرم برگزار می‌شود/فعالیت 200 هیات مذهبی در شهرستان خلخال

اجتماع بزرگ حسینیان خلخال هفتم محرم برگزار می‌شود/فعالیت 200 هیات مذهبی در شهرستان خلخال
فرماندار شهرستان خلخال گفت: اجتماع بزرگ عزاداران حسینی این شهرستان در روز هفتم ماه محرم برگزار می شود.

سید جواد یحیی زاده فرماندار شهرستان خلخال  در گفتگو باسبلان ما ، از برگزاری اجتماع بزرگ حسینیان این شهرستان در هفتم محرم خبرداد و گفت: همزمان با سالروز بسته شدن آب بر روی قافله سید و سالار شهیدان ابا عبدالله امام حسین (ع) و یاران باوفایش، این مراسم معنوی با شکوه هرچه تمام تر و با حضور حسینیان خلخال در این شهرستان برگزار می شود.

وی افزود: مردم خلخال در سالهای قبل از شیوع کرونا با حضور گسترده در مراسم اجتماع حسینیون و عزاداری هفتم محرم، عشق واردت قلبی خودرا به سید و سالار شهیدان نشان داده اند و امسال نیز با برنامه‌ریزی و همکاری گسترده مردم، برنامه عزاداری هفتم محرم شایسته تر از سالهای قبل برگزار می‌شود.

فرماندار خلخال به اقدامات و تمهیدات دستگاه های فرهنگی برای برگزاری اجتماع عظیم حسینیان خلخال اشاره کرد و گفت: اقدامات لازم از سوی اداره تبلیغات اسلامی برای حضور اعضای بیش از ۲۰۰ هیات مذهبی و دستجات عزاداری حسینی در هفتم محرم انجام شده است.

یحیی زادهگفت: مراسم عزاداری و اجتماع بزرگ حسینیان خلخال از ساعت ۱۷/۳۰روز جمعه 14 مرداد، مصادف با هفتم محرم در محل میدان معلم واقع در انتهای خیابان امام خمینی (ره) برگزار و بصورت زنده از شبکه سبلان و همچنین شبکه‌های مختلف ملی پخش خواهد شد.

 

انتهای پیام/ج

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

آخرین مطالب