کد خبر: 96237
|
12:04 - 1401/05/15
نسخه چاپی

همزمان با اجتماع حسینیان در تاسوعا و عاشورا ؛

محدودیت های ترافیکی در شهر اردبیل اعمال می شود

محدودیت های ترافیکی در شهر اردبیل اعمال می شود
رییس پلیس راهنمایی ورانندگی استان اردبیل گفت: در جهت برگزاری هر چه بهتر و باشکوه‌تر مراسمات تاسوعا وعاشورای حسینی در جهت تسهیل در عبور و مرور و افزایش ضریب ایمنی برای عزاداران حسینی و جلوگیری از مشکلات ترافیکی در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی محدودیت های ترافیکی در تمامی شهر های استان اعمال خواهد شد.

به گزارش سبلان ما ، سرهنگ سید حجت فتاحی ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان آقا اباعبدالله الحسین (ع)ویاران با وفایش اظهار داشت: در جهت برگزاری هر چه بهتر و باشکوه‌تر مراسمات تاسوعا وعاشورای حسینی در جهت تسهیل در عبور و مرور و افزایش ضریب ایمنی برای عزاداران حسینی و جلوگیری از مشکلات ترافیکی در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی محدودیت های ترافیکی در تمامی شهر های استان اعمال خواهد شد.

وی افزود: در این راستا در مرکز استان اردبیل در روز تاسوعا از ساعت۱۲ظهر تا اتمام مراسم تمامی مسیر های منتهی به چهاراه عالی قاپو از جمله(تقاطع باغمیشه،قیام،بازار،چهاراه امام) محدودیت های ترافیکی اعمال خواهد شد.

رییس پلیس راهنمایی ورانندگی استان اردبیل گفت: همچنین در روز عاشورا از ساعت۰۶۰۰صبح تمامی تقاطع ها و میادین جهات اربعه از جمله (تقاطع یاقوت،میدان بهشت فاطمه،چهاراه ژاندارمری ،چهاراه باغمیشه،تقاطع ورزش )به هسته مرکزی شهر  محدودیت ترافیکی اعمال خواهد شد.

سرهنگ فتاحی بیان کردند:انتظارمی رود همشهریان وهم استانی های عزیز همچون سالیان گذشته  خادمان وخدمتگذاران خود در پلیس راهنمایی و رانندگی را در جهت خدمت رسانی هر چه بهتریاری کنند.

انتهای پیام

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

آخرین مطالب