کد خبر: 96238
|
12:38 - 1401/05/15
نسخه چاپی

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پارس آباد:

توزیع 1200 بسته معیشتی درپارس آباد / کمک مومنانه زمینه تقویت امید در جامعه اسلامی را فراهم می کند

توزیع 1200 بسته معیشتی درپارس آباد / کمک مومنانه زمینه تقویت امید در جامعه اسلامی را فراهم می کند
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پارس آبادگفت: همزمان با تاسوعا و عاشورای حسنیی 1200 بسته معیشتی کمک‌های مومنانه در قالب طرح حسینی در شهرستان پارس آباد توزیع خواهد شد.

به گزارش سبلان ما ،سرهنگ علی پیرجاهدثمرین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پارسآباد ظهرامروز اظهار کرد: بر اساس منویات مقام معظم رهبری در راستای خدمت‌رسانی به خانواده‌های نیازمند در آستانه تاسوعا و عاشورای حسینی کمک‌های مومنانه  در قالب طرح حسینی با همت بسیج سازندگی  به تعداد 1200 بسته معیشتی توسط حوزه‌ها و پایگاه‌های مقاومت بسیج در شهرستان پارس آبادتوزیع خواهد شد.

فرمانده سپاه پارس آباد تصریح کرد:تاسوعا و عاشورا، یادآور بزرگترین حماسه ظلم ستیزی و آزادگی در تاریخ بشری است و کربلا، صحنه نمایش رویارویی حق و باطل و حماسه جاویدی است که وجدان انسان‌های آگاه، در برابر قداست و عظمت آن سر تعظیم فرود می آورد.

وی با تاکید بر ترویج و نهادینه‌سازی فرهنگ  کمک رسانی به همنوعان  خود، افزود: تاسوعای و عاشورا حسینی فرصت مناسبی برای مدد به مردم آسیب پذیر برای کارهای حسنه است.

پیر جاهد گفت : امروز فرهنگ عاشورایی چنان در عمق جانها و دلها اثر گذاشته که همه ساله در این روزها، اوج عشق و اخلاص نسبت به اسوه جهاد و شهادت حسین بن علی (علیه السلام) به نمایش گذاشته می شودو مردم شهید پرور شهرستان پارس آباد برای کمک رسانی به همنوعان خود با هم سبقت می گیرند.

فرمانده سپاه پارس آباد اقلام موجود در بسته معیشتی را شامل : برنج ، ماکارونی ، رب گوجه فرنگی ، روغن مایع ، عدس ، نخود ، لپه عنوان و ارزش هر بسته 1 میلیون تومان و در کل 1میلیارد و دویست میلیون تومان اعلام کرد.

پیر جاهد ادامه داد : وظیفه انسانی ما نیز ایجاب می کند که نسبت به مشکلات همنوعان خود غافل و بی تفاوت نباشیم که تقویت فرهنگ کمک یک امر دینی و شرعی است و کمک مومنانه زمینه تقویت امید در جامعه اسلامی را فراهم می کند.

خبرنگار: اشرف دادده

انتهای پیام

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

آخرین مطالب