سرویس: سیاسی
کد خبر: 96738
|
21:43 - 1401/07/05
نسخه چاپی

اغتشاش شبکه سلبریتی ها با اکانتهای فیک از عربستان و آمریکا/ ضرورت برخورد قاطع پس از مطالبه میلیونی مردم

اغتشاش شبکه سلبریتی ها با اکانتهای فیک از عربستان و آمریکا/ ضرورت برخورد قاطع پس از مطالبه میلیونی مردم
بررسی ها نشان می دهد، اکانتهای تعداد مشخصی از سلبریتی ها و ورزشکاران توسط اکانتهای فیک از عربستان و ایالات متحده برای ادامه اغتشاشات در فضای مجازی سازماندهی شده و پس از حضور میلیونی مردم و مطالبه برخورد قاطع، اکنون عملا فقط شبکه سلبریتی هایی که از خارج از مرزها حمایت می شوند در میدان خرابکاری ها باقی مانده است.

به گزارش سبلان ما ، بررسی ها نشان می دهد، اکانتهای تعداد مشخصی از سلبریتی ها و ورزشکاران توسط اکانتهای فیک از عربستان و ایالات متحده برای ادامه اغتشاشات در فضای مجازی سازماندهی شده و پس از حضور میلیونی مردم و مطالبه برخورد قاطع، اکنون عملا فقط شبکه سلبریتی هایی که از خارج از مرزها حمایت می شوند در میدان خرابکاری ها باقی مانده است.

درحالی که اینترنت در ایران به دلیل سو استفاده پلتفورمهای آمریکایی برای ایجاد نا امنی و آشوب محدود شده، اکانت افراد فریب خورده ای مانند علی کریمی با صدها هزار لایک و کامنت پشتیبانی شده که عملا گاف ضد انقلاب در نشان دادن منشا خارجی این حمایت هاست.

تحریک برای افزایش تحریم ها، حذف ایران از جام جهانی و... از جمله مواردی است که از سوی این شبکه با خط دهی سرویسها و رسانه های سعودی آمریکایی ادامه داردو به نظر میرسد با هدف به حاشیه بردن توفیقات دولت جدید در انجام اصلاحات اقتصادی و پیمانهای جهانی برای تقویت شرایط کشور طراحی شده است.

 

انتهای پیام/ج

 

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد