سرویس: اجتماعی
کد خبر: 96743
|
13:28 - 1401/07/06
نسخه چاپی

همزمان با هفته دفاع مقدس انجام گرفت؛

رونمایی از پایگاه اطلاع رسانی کنگره ملی شهدای استان اردبیل

رونمایی از پایگاه اطلاع رسانی کنگره ملی شهدای استان اردبیل
پایگاه اطلاع رسانی کنگره ملی شهدای استان اردبیل همزمان با هفته دفاع مقدس رونمایی شد.

به گزارش سبلان ما ، همزمان با هفته دفاع مقدس، پایگاه اطلاع رسانی کنگره ملی بزرگداشت 3400 شهید استان اردبیل با حضور اعضای کمیته های کنگره ملی شهدای استان اردبیل و جمعی از خبرنگاران در محل ستاد کنگره رونمایی شد.

علیرضا حسن زاده مدیر اجرایی کنگره ملی شهدای استان اردبیل در ابتدای این مراسم به اهمیت اطلاع رسانی در عصر ارتباطات پرداخت و گفت: ایجاد بانک اطلاعاتی ویژه شهدای استان اردبیل، زندگی نامه، وصیت نامه و مستندات مربوط به شهدای گرانقدر استان اردبیل و اطلاع رسانی از برنامه های کمیته های ستاد کنگره ملی شهدای استان از جمله اهداف راه اندازی این پایگاه اطلاع رسانی است.

قاسم محمدزاده مسئول روابط عمومی و اطلاع رسانی کنگره ملی 3400شهید استان اردبیل نیز در این مراسم به تشریح قسمت های متنوع پایگاه اطلاع رسانی کنگره ملی شهدای استان اردبیل پرداخت و گفت: این پایگاه اطلاع رسانی پس از برگزاری جلسات متعدد و کار کارشناسی، مشورتی، هدایتگری و فکری با حضور هیئت رئیسه کنگره ملی شهدا، کمیته های فرهنگی و هنری، فضای مجازی، روابط عمومی و فنی پس از 3ماه کار شبانه روزی امروز به بهره برداری می رسد.

وی در ادامه سخنان خود به اهداف راه اندازی این پایگاه اطلاع رسانی پرداخت و گفت: این سایت در کنار معرفی شهدای استان اردبیل به منظور پوشش برنامه های در راستای کنگره ملی شهدای استان، برنامه ها و اقدامات کمیته های تخصصی کنگره ملی شهدا راه اندازی شده  است.

محمدزاده گفت: معرفی کمیته های کنگره ملی شهدا و انتشار اقدامات و برنامه ها، روایت فتح،تولیدات چندرسانه ای مرتبط با کنگره ملی شهدای استان ، انعکاس محافل شهدایی و یادواره ها در شهرستان ها و محلات اردبیل، پژوهش محوری از جمله بخش های متنوع پایگاه اطلاع رسانی است.

وی به برنامه های پیش روی کمیته روابط عمومی و اطلاع رسانی کنگره ملی شهدای استان اردبیل اشاره کرد و گفت: راه اندازی سامانه ثبت شهدا، ارسال اسناد مردمی و زیارت مجازی شهدا از جمله برنامه های پیش رو است.

مسئول روابط عمومی و اطلاع رسانی کنگره ملی شهدای استان اردبیل در پایان سخنان خود  به اهمیت زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا در فضای مجازی پرداخت و گفت: در فضای غبارالود فضای مجازی این نام و یاد شهدا، تصاویر و  وصیت نامه های شهدا است که چراغ راهنمای افسران جنگ در نبرد  مجازی است.

 

انتهای پیام/ج

 

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد