سرویس: دانش و فناوری
کد خبر: 97111
|
18:41 - 1401/09/30
نسخه چاپی

نماینده ولی فقیه در استان اردبیل:

دانشمندان جوان اردبیل، غرور هم استانی های عزیز را احیاء کردند

دانشمندان جوان اردبیل، غرور هم استانی های عزیز را احیاء کردند
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل، در پی قرار گرفتن جمعی از نخبگان استان اردبیل در زمره یک درصد برتر دانشمندان جهان، این موفقیت را همه مردم استان تبریک گفت.

به گزارش سبلان ما ، به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل، در پی قرار گرفتن جمعی از نخبگان استان اردبیل در زمره یک درصد برتر دانشمندان جهان آیت الله سید حسن عاملی کسب این موفقیت را تبریک گفت.

در پیام آیت الله عاملی آمده است: جای بسی سرور، غرور، امید و اعتزاز است که برای چندمین بار نبوغ جوانان نخبه اردبیلی و چهره علمی استان اردبیل در سطح کشور درخشید و اردبیل عزیز ما سر به آسمان سایید. طبق گزارش مراکز بین المللی جمعی از نخبگان علمی استان با استباق در خیرات علمی در زمره یک درصد برتر دانشمندان جهان قرار گرفته غرور مقدس هم استانی های عزیز را احیاء کردند.

در ادامه پیام نماینده ولی فقیه در استان اردبیل آمده است: جمهوری اسلامی با همت همین جوانان فرهیخته توانسته عظیم ترین سنگرهای علمی را فتح و به تعبیر یک دانشمند کانادایی عقب ماندگی پانصد ساله علمی ایران عزیز را جبران‌ نماید قطعا با همت دانشگاهیان عزیز حرکت به قله های بزرگ علمی با سرعت بیشتر ادامه خواهد داشت.

آیت الله عاملی اضافه کرد: این موفقیت بزرگ را به حائزان این مدال بزرگ علمی بین المللی و خانواده های مکرم‌ آنها تبریک عرض می کنم و از عمق دل آرزو مندم که جوانان در اتخاذ الگو در زندگی خودشان این نخبه های علمی را در ردیف اول زندگی خودشان قرار بدهند.

امام جمعه اردبیل یادآورشد: غرق در مسرت و شعفیم که آقایان دکتر شایقی برای هشتمین بار، دکتر حبیبی برای سومین بار، دکتر هادی غائبی برای دومین بار دکتر هادی رستمی برای اولین بار از دانشگاه محقق اردبیلی دکتر نورالدین قدیمی از دانشگاه آزاد اردبیل برای سومین بار و سرکار خانم دکتر سارا مصطفی لو دانشیار دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل برای دومین بار در زمره یک درصد برتر دانشمندان جهان قرار گرفتند.

در پایان این پیام آمده است: این موفقیت بسیار بزرگ را به دانشگاه‌های استان اساتید معظم و اهالی مکرم استان تبریک می گویم و از ساحت عز ربوبی برای این عزیزان و تمام جوانان، ذخائر، نوابغ و مفاخر علمی استان آرزوی تقدم و موفقیت‌های بیشتر علمی و فتح و ظفر در عرصه علم و دانش را مسالت دارم و امیدوارم این حرکت مبارک علمی با قدرت و همت مضاعف استدامه یابد.

 

انتهای پیام/ج

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد