سرویس: اجتماعی
کد خبر: 97113
|
16:23 - 1401/09/01
نسخه چاپی

به مناسبت هفته بسیج انجام گرفت؛

دیدار فرمانده و رئیس عقیدتی فرماندهی انتظامی استان با فرمانده سپاه حضرت عباس(ع)+عکس

دیدار فرمانده و رئیس عقیدتی فرماندهی انتظامی استان با فرمانده سپاه حضرت عباس(ع)+عکس
فرمانده و رئیس عقیدتی فرماندهی انتظامی استان به همراه اعضای شورای شهر به مناسبت هفته بسیج با فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) دیدار کرد.

به گزارش سبلان ما ،همزمان با هفته بسیج فرمانده و رئیس عقیدتی فرماندهی انتظامی استان به همراه جمعی از اعضای شورای شهر با حضور در سپاه حضرت عباس(ع) با فرمانده سپاه استان اردبیل دیدار کردند.

" سرهنگ تقوی" فرمانده انتظامی استان اردبیل در این دیدار ضمن یاد و خاطره شهدای معظم انقلاب اسلامی و تبریک هفته مبارک بسیج با اهداء لوح از تلاش ها و همراهی فرماندهی و مجموعه بسیج و سپاه در این استان قدردانی کرد.

سردار محمدی اصل نیز در این دیدار با بیان اینکه مقام معظم رهبری، بسیج را فرمول همه جانبه دفاع از کشور برشمردند. بسیج همواره در صحنه های مورد نیاز به عنوان خط شکن مردم و انقلاب و عقبه مردمی و تأمین نیازها در عرصه های مختلف حضور داشته و نقش آفرینی کرده است.

در این دیدار بر همکاری و تعامل دوسویه میان بسیج و فرماندهی انتظامی در موضوعات مختلف تاکید شد.

همچنین در رئیس و اعظای شورای شهر به همراه شهردار اردبیل و رئیس و اعضای شورای نگهبان به همین مناسبت با سردار محمدی اصل فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان دیدار کرده و یاد و خاطره حماسه آفرینان بسیجی در تمامی عرصه های انقلاب را گرامی داشتند.

 

 

 

انتهای پیام/ج

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد