سرویس: اجتماعی
کد خبر: 97544
|
03:10 - 1401/11/02
نسخه چاپی

معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل:

۲ شهرستان استان اردبیل در وضعیت زرد کرونا قرار گرفتند

۲ شهرستان استان اردبیل در وضعیت زرد کرونا قرار گرفتند
معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل با بیان اینکه شهرستان‌های گرمی و بیله‌سوار هم اکنون در وضعیت زرد کرونایی هستند، گفت: زنگ خطر موج هشتم کرونا در اردبیل به‌صدا درآمده است.

محمد جعفرزادهمعاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در گفتگو باسبلان ما ، به تشریح آخرین وضعیت کرونا در استان اردبیل پرداخت و گفت:با زرد شدن وضعیت کرونا در شهرستان‌های گرمی و بیله‌سوار، زنگ خطر برای شیوع موج هشتم کرونا در این استان اردبیل به صدا درآمده است.

وی با بیان اینکه طی چند روز اخیر آمار مراجعه بیماران با علائم سویه جدید کرونا به مراکز بیمارستانی و بهداشتی استان رشد معناداری داشته است، گفت: شمار مراجعان با علائم ابتلا به ویروس کرونا، به بیش از ۷۰۰ نفر در روز افزایش یافته است.

جعفرزاده با بیان این که مبتلایان شناسایی شده همه مربوط به سویه قبلی و اومیکرون کرونا بوده است، گفت: طی روزهای اخیر موارد ابتلای مشکوک، بستری و ابتلای مثبت به این ویروس در سطح استان اردبیل در حال افزایش است.

معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل  از عموم مردم خواست با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و تزریق واکسن از شیوع مجدد کرونا در استان اردبیل پیشگیری کنند.

 

انتهای پیام/ج

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد