سرویس: اجتماعی
کد خبر: 97556
|
04:37 - 1401/11/03
نسخه چاپی

معاون رئیس‌کل دادگستری اردبیل:

ساختمان دادگستری اردبیل احداث می‌شود

ساختمان دادگستری اردبیل احداث می‌شود
معاون رئیس‌کل دادگستری اردبیل از احداث ساختمان دادگستری اردبیل خبر داد و گفت: این ساختمان به‌منظور خدمت‌رسانی به مردم و تسریع در رسیدگی به پرونده‌های قضایی در اردبیل احداث می‌شود.

به گزارش سبلان ما ، یوسف خدادادی معاون مالی، پشتیبانی و عمرانی دادگستری استان صبح امروز در جمع خبرنگاران از احداث ساختمان دادگستری اردبیل به مساحت 1500 مترمربع در اردبیل خبر داد و گفت: این طرح به‌عنوان مربع به‌عنوان طرح اولویت‌دار قوه قضائیه تصویب شده است و به‌زودی عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود.

وی به‌ضرورت احداث این سختمان اشاره کرد و گفت: به‌منظور ارائه خدمت‌رسانی مطلوب به مردم و نیز تسریع در رسیدگی پرونده‌ها و جلب رضایتمندی عمومی شهروندان از خدمات قضایی، طی هماهنگی رئیس‌کل دادگستری استان و با پیگیری معاونت اداری و مالی دادگستری استان طرح احداث ساختمان دادگستری در دستور کار قوه قضائیه قرار گرفت.

خدادادی گفت: پس از ایجاد هماهنگی و تعامل لازم با مسئولان مربوطه از سوی رئیس‌کل دادگستری استان و پیگیری‌های لازم از سوی این معاونت، طرح احداث ساختمان دادگستری اردبیل به مساحت 1500 مترمربع به‌عنوان طرح اولویت‌دار قوه قضائیه تصویب شد؛ لذا این طرح به‌منظور اجرایی نمودن آن و اعمال ماده 23 به سازمان برنامه‌وبودجه ارسال می‌گردد  تا مراحل آن سپری شده و به مرحله اجرایی برسد. 

 

 

انتهای پیام/ج

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد