سرویس: سیاسی
کد خبر: 97638
|
22:53 - 1401/11/09
نسخه چاپی

رئیس سازمان بسیج مستضعفین:

رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج، تداوم مسیر انقلاب است

رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج، تداوم مسیر انقلاب است
رئیس سازمان بسیج مستضعفین در مراسم افتتاحیه چهارمین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج گفت: رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج، تداوم مسیر انقلاب اسلامی در عصرجدید است

به گزارش سبلان ما ، سردار سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در مراسم افتتاحیه مرحله نهایی چهارمین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج با خیر مقدم به گروه های برتر استانی و شرکت کنندگان گفت: پیروزی انقلاب اسلامی سر آغاز یک عصر جدید در تاریخ بشریت محسوب می‌شود.

وی اظهار داشت: عصرهای جدید یعنی دوره‌‎های جدید در تاریخ بشری زیاد نیستند، همیشه تکرار نمی شود. در دوران گذشته رونسانس در غرب در پایان قرون وستا آغاز یک عصر جدید برای تاریخ بشری بود.

سردار سلیمانی گفت: بشریت اگر خود را فارغ از هدایت الهی در دوره رنسانس نمی دانست شاید امروز وضع ساکنان کره زمین بسیار متفاوت بود اما فرهیختگان و نخبگان آن دوره بر اساس فرهنگ غرب و فرهنگی که رنسانس از درون آن جوشیده بود و برآمده بود خود را فارغ از هدایت الهی دانستند و امروز وضع کره زمین و حتی جهان اسلام متاثر از آن دوره است.

وی افزود: شکل‌گیری رژیم اشغالگر صهیونیستی که غربی‌ها در پی جنگ‌های صلیبی پس از ۱۷۰ سال جنگ نتوانستند به تشکیل یک دولت صهیونیستی جامه عمل بپوشانند.

به گفته او، در سایه مکاتب سیاسی برآمده از دل نظریات رونسانس و ۲ جنگ جهانی اول و دوم که قدرت های اروپایی خالقان و پدیدآورندگان جنگ های وحشتناک بودند توانستند با تمسک به همان ابزارهای سیاسی برآمده از درون رنسانس به صورت کاملا جعلی یک کشور را یک دولت جعلی تشکیل دهد.

وی افزود: پیروزی انقلاب اسلامی به عنوان یک عصر جدید از فرهنگ، هنر و تمدن همراه شد تا با پیشرفت های ارتباطی و فناورانه و تحولاتی که از آن به عنوان دیجیتال و فضای مجازی نام برد.

سردار سلیمانی اظهار داشت: ما با استفاده از فناوری‌های ارتباطی و با استفاده از ظرفیت فضای مجازی باید این دوره را سرعت بخشیم.

وی چیرگی بر مشکلات را ضروری خواند و گفت: ایران اسلامی اهداف بزرگی دارد لذا برای رسیدن به این امر از هیچ چیزی کوتاهی نمی کنیم.

سردار سلیمانی رویدادهای فضای مجازی و حضور شرکت کنندگان در این رویداد را به عنوان بنیانگذاران و پیش قراولان قدرت سایبری مردمی انقلاب اسلامی برای آغاز یک عصر جدید دانست و افزود: باید این نگاه‌ها را تقویت کرد.

وی تقویت خلاقیت ها را ضروری خواند و گفت: با وجود یکایک شما شرکت کنندگان می توانیم یک پیشرفت خوبی داشته باشیم.

 

                 
انتهای پیام/ج