سرویس: سیاسی
کد خبر: 98055
|
08:20 - 1401/12/15
نسخه چاپی

امام جمعه اردبیل:

نظام اسلامی ما طرفدار علم، آگاهی و بصیرت است

نظام اسلامی ما طرفدار علم، آگاهی و بصیرت است
امام جمعه اردبیل به توطئه اخیر دشمنان در مسموم سازی دانش آموزان اشاره کرد و گفت: دشمن در سنگین‌ترین هجمه خود در یک سال اخیر سعی کرده تا در ابعاد مختلف انقلاب اسلامی را مورد تهاجم سنگین قرار دهد اما گذر از این شرایط و رسیدن به قله‌های پیشرفت و افتخار قطعاً نیازمند آرامش و حرکت معقول است که در کشور ما به همت مسئولان شروع شده است.

به گزارش سبلان ما ، آیت‌الله سید حسن عاملی صبح امروز در دیدار با مسئولان آموزش و پرورش  اردبیل اظهار کرد: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ارزشمندترین خدمات علمی و توسعه فرهنگی در این کشور انجام شده و این نشان از بلوغ و عظمت نظام اسلامی ما است.

وی تصریح کرد: دشمنان قسم خورده این نظام در انواع تهدیدها و تحریم‌ها، این بار در یک اقدام پیچیده و حرکت مذبوحانه سعی می‌کنند تا فرزندان این مرز و بوم را از ساحت علم و دانش دور کنند و به همین خاطر به حرکت ناجوانمردانه مسمومیت دانش‌آموزان روی آوردند که در گذر از این مرحله حساس نیز باید مردم ما دشمن را خوب شناخته و بیش از این اجازه فرافکنی را ندهند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: قطعاً مسئولان امر به دنبال ریشه‌یابی مسائل هستند و خانواده‌ها باید با صبر و سعه‌صدر اجازه دهند تا این موضوع به نتیجه رسیده و ابعاد آن مشخص شود.

آیت‌الله عاملی گفت: آنچه که مسلم و مشخص است اینکه نظام اسلامی ما طرفدار علم، آگاهی و بصیرت است و به هیچ وجه در این ۴۰ سال برای دختران و پسران مضیقه علمی فراهم نکرده بلکه به توسعه و گسترش علم کمکی شایان کرده است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: دشمن در سنگین‌ترین هجمه خود در یک سال اخیر سعی کرده تا در ابعاد مختلف انقلاب اسلامی را مورد تهاجم سنگین قرار دهد اما گذر از این شرایط و رسیدن به قله‌های پیشرفت و افتخار قطعاً نیازمند آرامش و حرکت معقول است که در کشور ما به همت مسئولان شروع شده است.

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد