سرویس: اجتماعی
کد خبر: 98056
|
06:32 - 1401/12/15
نسخه چاپی

زندگی‎‌نامه شهید شاهین قدیری معصومی

زندگی‎‌نامه شهید شاهین قدیری معصومی
شاهین قدیری معصومی مسئول ثبت و ضبط خاطره شهدا در دوران مقدس سربازی بود، هنگام انجام ماموریت در سال 1370 در منطقه دهلران به کاروان شهدا پیوست.

به گزارش سبلان ما ،  شهید شاهین قدیری معصومی در سال 1346 در محله جمه مسجد شهر اردبیل به دنیا آمد .

وی دوران راهنمایی را در مدرسه پورسینا  در اردبیل تحصیل کرد و با موفقیت این مقطع  تحصیلی را به پایان برد و در سال 1361 با ثبت نام در بیرستان ابومسلم که پدرش نیز در آنجا تدریس می کرد تحصیلات خود را در رشته علوم انسانی ادامه داد و در سال 1365 دیپلم خود را اخد نمود و همان سال با قبولی در آزمون ورودی وارد دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل گردید و دررشته زبان انگلیسی مشغول تحصیل شد.

شاهین در سال 1369 موفق به اخذ لیسانس در رشته زبان و ادبیات انگلیسی گردید و پس از فارالتحصیلی از دانشگاه در سال 1370 عازم خدمت مقدس سربازی شد و پس از طی آموزشهای لازم در واحد تبلیغات ستاد مشترک نیروهای مسلح در تهران به خدمت پرداخت.

وی در یکی از ماموریت ها در منطقه دهلران اعزام شده بود بر اثر تصادف خودرو در روز دوم مردادماه 1370 در منطقه دهلران به درجه رفیع شهادت نائیل آمد و به کاروان شهدا پیوست پیکر پاک و مطهرش  پس از تشییع مرم شهید پرور اردبیل در گلزار شهدای بهشت فاطمه به خاک سپرده شد.

 

انتهای پیام/ج

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد