سرویس: سیاسی
کد خبر: 98895
|
17:55 - 1402/03/03
نسخه چاپی

فرمانده دوران دفاع مقدس:

اخلاص، رمز فتح خرمشهرهای پیش رو است

اخلاص، رمز فتح خرمشهرهای پیش رو است
فرمانده دوران دفاع مقدس گفت: امروز اگر می‌خواهیم نسل خرمشهر باشیم و در آینده خرمشهرها تکرار شود و عزت و اقتداری که شهدا جاودانه کردند پایدار بماند باید میان خود و خدا را اصلاح کنیم.

سردار رحیم نوعی اقدم از فرماندهان دوران دفاع مقدس در گفتگو باسبلان ما، به پیام‌های فتح خرمشهر در سوم خرداد اشاره کرد و گفت: این فتح عظیم که با امداد غیبی خداوند صورت گرفت مزد اخلاص، توکل، توسل، شهامت، شجاعت، اطاعت، تأمل شبانه روزی در صحنه، هجرت و جهاد کردن در راه خدا بود و خدا این چنین پاداش عظیم خود را ارزانی انسان‌های پاک کرد و پیروزی خرمشهر اتفاق افتاد.

وی با بیان اینکه جوانان و نوجوانان ما باید امروز قدردان اردوگاه‌های بسیج باشند، گفت: این اردوگاه زمینه ساز ظهور و اردوگاه رزمندگان و سربازان امام زمان(عج) است.

نوعی اقدم اصلاح امور بین خود و خدا را از بارزترین نکته فتح خرمشهر و سایر عملیات‌ها نام برد و گفت: اگر می‌خواهید امروز مانند 8 سال دفاع مقدس بابی از ابواب پیروزی به روی شما باز شود باید میان خود و خدا را اصلاح کنید و در این راه ابتدا باید از خود، خانواده و بسیج آغاز کنید.

وی مکتب شهید باکری را مکتب الهی و اخلاص در برابر خدا یاد کرد و گفت: من از شهید باکری یاد گرفتم هر کار غیرممکن و نشدنی با اخلاص و توکل به خدا حل شدنی است و هرجا گره‌ای در کاری افتاد اگر اخلاص و توسل و توجه  به خدا باشد حتماً آن گره گشوده می‌شود.

نوعی اقدم در ادامه سخنان خود به رمز و راز فتح خرمشهرهای پیش رو اشاره کرد و گفت: امروز اگر می‌خواهیم نسل خرمشهر باشیم و در آینده خرمشهرها تکرار شده و عزت و اقتداری که شهدا جاودانه کرده‌اند پایدار بماند باید میان خود و خدا را اصلاح کنیم.

وی به جبهه مقاومت نیز اشاره کرد و گفت: من خود اثر اصلاح بین خود و خداوند متعال و در کل اخلاص را به عینه در جریان 8سال دفاع مقدس و بعد از آن در جبهه مقاومت به ویژه جنگ با داعش در سوریه و عراق دیدم.

 

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد