سرویس: حوزه و دانشگاه
کد خبر: 99449
|
10:01 - 1402/04/20
نسخه چاپی

رئیس پارک علم و فناوری اردبیل:

مرکز کارآفرینی و نوآوری در بیله‌سوار راه‌اندازی می‌شود

مرکز کارآفرینی و نوآوری در بیله‌سوار راه‌اندازی می‌شود
رئیس پارک علم و فناوری اردبیل از راه‌اندازی مرکز کارآفرینی و نوآوری در بیله‌سوار خبر داد و گفت: شهرستان بیله‌سوار به دلیل قرارگرفتن در مرز آذربایجان می‌تواند نقش اساسی در صادرات محصولات تولیدی شرکت‌های دانش‌بنیان و واحدهای فناور استان اردبیل ایفا کند.

به گزارش سبلان ما،یوسف عباسپور رییس پارک علم و فناوری اردبیل صبح امروز در دیدار با فرماندار شهرستان بیله سوار بر ایجاد مرکز کارآفرینی و نوآوری این شهرستان تاکید کرد.

وی به اهمیت کارآفرینی بر پایه نوآوری در این شهرستان مرزی پرداخت و گفت: شهرستان بیله‌سوار به دلیل قرار گرفتن در مرز آذربایجان می‌تواند نقش اساسی در صادرات محصولات تولیدی شرکت‌های دانش‌بنیان و واحدهای فناور استان اردبیل ایفا کند.

وی  به وجود پتانسیل‌های نیروی انسانی و نخبه‌ها و تحصیل‌کردگان در این شهرستان اشاره کرد و گفت: با تجمیع همه فناوران و نخبگان شهرستان بیله‌سوار در مرکز کارآفرینی و نوآوری و همچنین با تیم‌سازی آنها در رشته‌های مختلف می‌توان فضای جدیدی را در اقتصاد دانش‌بنیان و فناورانه گشود.

 عباسپور تصریح کرد: با ایجاد مرکز کارآفرینی و نوآوری طی تفاهم‌نامه مشترک و نیاز‌سنجی نیازهای فناورانه شهرستان به خصوص گمرک بیله‌سوار می‌توانیم فناوری‌های نوین را به کمک فناوران این شهرستان ایجاد و آنها را به بازارهای داخلی و خارجی معرفی کنیم.

 

انتهای پیام/ج

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد