سرویس: ورزشی
کد خبر: 99764
|
12:28 - 1402/05/21
نسخه چاپی

رئیس هیات اسکی استان اردبیل:

اردوی استعدادیابی اسکی روی چمن در اردبیل برگزار شد

اردوی استعدادیابی اسکی روی چمن در اردبیل برگزار شد
رئیس هیات اسکی استان اردبیل از برگزاری اردوی استعداد یابی اسکی روی چمن در اردبیل خبر داد و گفت:این اردو با حضور سرمربیان تیم ملی آقایان و بانوان اسکی روی چمن در پیست اسکی فندوقلوی نمین برگزار شد.

به گزارش سبلان ما،فاطمه محمدپوررئیس هیات اسکی استان اردبیل پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاراناز برگزاری اردوی استعداد یابی اسکی روی چمن با حضور سرمربیان تیم ملی آقایان و بانوان اسکی روی چمن کشورمان در پیست اسکی فندوقلوی نمین خبر داد و گفت: هدف از برگزاری این اردو کشف استعدادها و شکوفا کردن آنها در این رشته مهیج بود.

رئیس هیات اسکی استان اردبیل گفت: با اقداماتی که در کمیته استعدادیابی هیات صورت گرفته توانسته‌ایم ورزشکاران خوبی را برای اسکی آلپاین، رولر اسکی و اسکی روی چمن شناسایی کنیم.

محمدپور از تثبیت برنامه‌های هیات جهت استعدادیابی و در پی آن تمرینات و قهرمان‌پروری ورزشکاران خبر داد و گفت: مهشاد احدی یکی از اسکی‌بازان استان اردبیل به‌شمار می‌رود که از دل همین استعدادها شناسایی شده و یکی از قهرمانان ملی در این رشته به حساب می‌آید.

وی با اشاره به اینکه استعدادیابی همزمان شده با اردوی نهایی تیم ملی اسکی چمن تا نونهالان از نزدیک با قهرمانان این رشته آشنا شوند خاطر نشان کرد؛ امیدواریم با حمایت‌های فدراسیون و در پی آن اداره کل ورزش و جوانان استان تجهیزات لازم را در اختیار هیات قرار دهند تا شاهد استقبال بیشتر خانواده‌ها به این رشته باشیم.

رئیس هیات اسکی همچنین از حامیان مالی خواست تا دستگیر این هیات باشند و با حمایت‌های ویژه شاهد پیشرفت ورزشکاران این هیات شویم.

 

انتهای خبر/ج

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد