سرویس: ورزشی
کد خبر: 99911
|
08:00 - 1402/06/04
نسخه چاپی

رئیس هیات تکواندو استان اردبیل خبر داد:

برگزاری مسابقات کیورگی انتخابی قهرمانی نونهالان استان اردبیل

برگزاری مسابقات کیورگی انتخابی قهرمانی نونهالان استان اردبیل
رئیس هیأت تکواندو استان اردبیل از برگزاری مسابقات کیورگی انتخابی قهرمانی نونهالان استان اردبیل خبر داد و گفت: این مسابقات به مناسبت گرامیداشت هفته دولت در اردبیل برگزار شد.

تورج خوشروزی در گفتگو باسبلان ما، از برگزاری مسابقات کیوروگی انتخابی قهرمانی نونهالان استان اردبیل در خانه تکواندو اردبیل خبر داد و گفت: این مسابقات هم‌زمان با هفته گرامیداشت دولت با حضور تکواندوکارانی از باشگاه‌های شهرستان‌های اردبیل در دو بخش دختران و پسران در اردبیل برگزار شد.

وی به مسابقات بخش دختران اشاره کرد و گفت: در این رقابت‌ها نرگس دیندار در وزن اول به‌عنوان قهرمانی دست‌یافت، و در وزن دوم نیز اسما رستمی قهرمان شد، ستاره فرهودی به‌عنوان دومی رسید و نازنین زهرا نجفی سوم شد.

خوشروزی به نتایج وزن سوم اشاره کرد و گفت: در این وزن نیز ثنا کیهان فیروز قهرمان شد و آیسان آذر به‌عنوان دومی دست‌یافت.

وی افزود: فاطمه عبادی در وزن چهارم قهرمان شد، رها بستام دوم شد و آیسان علیزاده به همراه مبینا محمدزاده مشترکاً در جایگاه سوم ایستادند.

رئیس هیأت تکواندو استان اردبیل به نتایج وزن پنجم اشاره کرد و گفت: در این وزن نیز غزل پناهی قهرمان شد، پینار نیک دوست دوم شد و زینب سادات غفاری به همراه یسنا وظیفه مشترکاً سوم شدند.

وی به نتایج وزن ششم اشاره کرد و گفت: در این وزن نیز سارینا فخیمی به مقام اول دست‌یافت، زانا علیزاده دوم شد و آرمیتا آزاد به همراه نسترن میرزایی مشترکاً سوم شدند.

خوشروزی به نتایج وزن هفتم اشاره کرد و گفت: در این وزن فاطمه نیکخواه قهرمان شد و فرانک نوری در جایگاه دوم ایستاد.

وی با بیان اینکه در وزن هشتم رزا ضیایی اقدم قهرمان شد، طناز فهیمی دوم شد و حنانه مراد عیسی لو در جایگاه سوم ایستاد به نفرات برتر وزن نهم اشاره کرد و گفت: در این وزن نیز فاطمه محمدحسین زاده به‌عنوان قهرمانی دست‌یافت.

رئیس هیأت تکواندو استان اردبیل در ادامه سخنان خود به مسابقات کیوروگی نونهالان پسر گرامیداشت هفته دولت اشاره کرد و گفت: در این دوره از مسابقات علی‌اصغر بیدقی قهرمان شد،  آیدین ارشادی به مقام دوم دست‌یافت و مهدی بیگ‌زاده به همراه ایلیا صفری مشترکاً در جایگاه سوم ایستادند.

وی به نتایج وزن دوم اشاره کرد و گفت: در این وزن نیز محسن عالی قهرمان شد، محمدامین صداقت دوم شد و  برهان قلی‌زاده در جایگاه سوم ایستاد.

خوشروزی گفت: طاها راست پسر قهرمان وزن سوم شد و  ابوالفضل هوشیار به‌عنوان دومی رسید و در همین وزن الشن جهانگیری به همراه حسین یکتاپور مشترکاً سوم شدند.

وی با بیان اینکه در وزن چهارم پوریا محمدی به‌عنوان قهرمانی دست، یاور رزمی دوم شد و اشکان باهمت به همراه علیرضا جلالی مشترکاً سوم شدند به نتایج وزن  پنجم اشاره کرد و گفت: در این وزن نیز رسول حمیدی قهرمان شد، مهدی جلالی به‌عنوان دومی رسید و امیرحسین عطائی به همراه امیر عطا رستم پور مشترکاً در جایگاه سومی قرار گرفتند.

رئیس هیأت تکواندو استان اردبیل در ادامه سخنان خود به نتایج وزن ششم اشاره کرد و گفت: مهدی محمودی در این وزن قهرمان شد، علی بایرامی در جایگاه دوم ایستاد و  امیرعلی عاکفیان به همراه علی احمدی مشترکاً سوم شدند.

وی گفت: در وزن هفتم بنیامین برونوس اول شد،  رامتین خسروزاده در جایگاه دومی ایستاد و اتابک حیاتی به‌عنوان سومی دست‌یافت.

خوشروزی گفت: در وزن هشتم نیز مهدی رزاقی قهرمان شد، محمدرضا سرداری دوم شد و  حسین مستحسن در جایگاه سومی قرار گرفت.

وی گفت: نفرات برتر این دوره از رقابت‌ها به مسابقات ملی اعزام خواهند شد.

 

 

انتهای خبر/ ج

 

 

 

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد