سرویس: ورزشی
کد خبر: 99957
|
12:22 - 1402/06/08
نسخه چاپی

مرحله چهارم تور دوچرخه‌سواری ایران - آذربایجان آغاز شد؛

رکابزنان بین‌المللی در راه اردبیل

رکابزنان بین‌المللی در راه اردبیل
مرحله چهارم تور بین‌المللی دوچرخه‌سواری ایران - آذربایجان به مسافت ۲۱۰.۳ کیلومتر در مسیر تبریز به اردبیل آغاز شد.

به گزارش سبلان ما،  صبح امروز مرحله چهارم از تور بین‌المللی دوچرخه‌سواری ایران - آذربایجان به مسافت ۲۱۰.۳ کیلومتر در مسیر تبریز به اردبیل آغاز شد.

 در این مرحله که طولانی‌ترین مرحله سی و ششمین دوره تور بین‌المللی دوچرخه‌سواری ایران - آذربایجان است، ۷۲ رکابزن از ۱۵ تیم  با هم رقابت خواهند کرد.

بر اساس آمار، ۶ رکابزن از تیم مس سونگون، پنج رکابزن از تیم آلماتی قزاقستان، ۶ رکابزن از تیم ترنگانو پلی گان مالزی، ۶ رکابزن از تیم کانتیننتال تایلند، چهار رکابزن از تیم تیانیود چین، سه رکابزن از تیم فری مغولستان، ۶ رکابزن از تیم روجای تایلند، ۶ رکابزن از تیم ماتریکس ژاپن، سه رکابزن از تیم ویکوریای فیلیپین، پنج رکابزن از تیم یونیورسال هلند، ۶ رکابزن از تیم کلاپای اندونزی، چهار رکابزن از تیم وینو قزاقستان، چهار رکابزن از تیم پروجکت عراق، چهار رکابزن از تیم ملی ایران و چهار رکابزن از تیم ملی عراق  در مرحله چهارم تور بین‌المللی دوچرخه‌سواری ایران - آذربایجان رقابت می‌کنند.

مرحله چهارتور بین‌المللی دوچرخه‌سواری ایران - آذربایجان به نام شهید مهدی چاوشی مزین شده است.

تا پایان مرحله سوم تور بین‌المللی دوچرخه‌سواری ایران - آذربایجان، در مجموع انفرادی لوکاس کارستنسن از روجای تایلند با زمان ۹:۳۶:۱۵ پیشتاز است و در مجموع تیمی نیز ترنگانوی مالزی با زمان ۲۸:۴۹:۵۴ گوی سبقت را از دیگر رقبا ربوده است. 

سی و ششمین دوره تور بین المللی دوچرخه سواری ایران - آذربایجان با حضور ۸۲ رکابزن از ۱۵ تیم داخلی و خارجی به میزبانی استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل در حال برگزاری است. 

   انتهای خبر/ ش

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد