سرویس: اخبار آذربایجان
کد خبر: 99970
|
14:18 - 1402/06/09
نسخه چاپی

مدیر پایانه مرزی تمرچین خبر داد:

تردد ۲۲۰ نفر در ساعت از مرز تمرچین‌

تردد ۲۲۰ نفر در ساعت از مرز تمرچین‌
مدیر پایانه مرزی تمرچین گفت: تردد ۲۲۰ نفر در ساعت به طور متوسط در این مرز ثبت شده‌است که با این احتساب بیش از هفت هزار و ۴۶۷ زائر از مرز تمرچین در شبانه‌ روز گذشته عبور و مرور داشتند.

به گزارش سبلان ما ، محمد رضایی روز پنج شنبه در گفتگویی اظهار داشت: طی شبانه روز گذشته یک هزار و ۱۱۰ زائر ایرانی از مرز بین‌المللی تمرچین به کشور وارد و چهار هزار و ۶۳۸ نفر زائر ایرانی از این مرز خارج شده‌اند.

مدیر پایانه مرزی تمرچین با بیان اینکه در این بازده زمانی ۶۷۵ زائر خارجی وارد و یکهزار و ۴۴ نفر زائر خارجی از کشور خارج شده‌اند گفت: در شبانه روز گذشته در مجموع یکهزار و ۷۸۵ نفر زائر وارد و پنج هزار و ۶۸۲ نفر زائر از مرزهای کشور خارج شده‌اند.

رضایی ادامه داد: فعالیت ۲۴ ساعته مرز تمرچین برای عبور زائران فراهم است و در یک شبانه‌روز به طور متوسط ۶ تا هفت هزار زائر اربعین از مرز تمرچین تردد می‌کنند و تمهیدات حداکثری از سوی موکبها برای اسکان و پذیرایی از زوار پیش‌بینی شده‌است.

 مرز تمرچین در جنوب آذربایجان غربی واقع شده و تاکنون میزبان بیش از ۳۵ هزار زائر اربعین حسینی بوده‌است.

روند اعزام زائران از مرز تمرچین به کربلای معلی از روز ۱۴ شهریور آغاز شده و قرار است عملیات رفت و برگشت مسافران از این مرز تا ۳۱ شهریور ادامه یابد.

۲۶ شهریور ماه جاری، اربعین حسینی است.

منبع:ایرنا

انتهای خبر/ ش

 

  •  
  •  

  •  

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد