سرویس: اقتصادی
کد خبر: 99992
|
09:06 - 1402/06/12
نسخه چاپی

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل خبر داد:

تأیید نهایی متقاضیان نهضت ملی مسکن در استان اردبیل

تأیید نهایی متقاضیان نهضت ملی مسکن در استان اردبیل
مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: ۴۴ هزار متقاضی نهضت ملی مسکن در استان اردبیل تأیید نهایی شدند.

به گزارش سبلان ما، محبوب حیدری پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران از تأیید نهایی متقاضیان نهضت ملی مسکن در استان اردبیل خبر داد و گفت: ۱۱۸ هزار نفر در طرح نهضت ملی مسکن استان اردبیل ثبت‌نام کردند که از این تعداد ۵۵ هزار نفر حائز شرایط شناخته شده و ۴۴ هزار متقاضی به تأیید نهایی رسیدند.

وی از تأمین زمین برای احداث تمامی واحدهای مسکن ملی در استان خبر داد و گفت: با تأکید استاندار اردبیل بهترین نقطه شهر برای احداث واحدهای مسکونی نهضت ملی انتخاب شد تا برای متقاضیان ارزش‌افزوده بیشتری به همراه داشته باشد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل اظهار کرد: بر اساس توافق انجام شده بیش از ۸۰۰ هکتار زمین برای احداث واحدهای مسکن ملی آماده شده و بر همین اساس استان اردبیل در بحث تأمین زمین و احداث واحدهای مسکن در سطح ملی، رتبه و جایگاه اول را به دست آورده است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل با بیان اینکه در دو سال اخیر 2.5 برابر  طرح مسکن مهر، واحدهای نهضت ملی مسکن در اردبیل شروع شده است، گفت: یکی از اصلی‌ترین مطالبات مردم در دولت سیزدهم ساخت مسکن با وسعت بیشتر بود که از همان روزهای نخست زمین موردنیاز برای احداث مسکن در نقاط مختلف استان تأمین شد و سعی بر این است واحدهای مسکن استان در زمان مقرر به بهره‌برداری برسد.

 

انتهای خبر/ ج

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد