سرویس: فرهنگ و هنر
کد خبر: 99999
|
10:01 - 1402/06/13
نسخه چاپی

در آستانه اربعین حسینی انجام گرفت؛

تولید و انتشار نماهنگ لشکر قرآن در اردبیل+ فیلم

تولید و انتشار نماهنگ لشکر قرآن در اردبیل+ فیلم
نماهنگ لشکر قرآن با نوای جوانان و نوجوانان اردبیلی به دو زبان فارسی و ترکی در آستانه اربعین حسینی در اردبیل تولید و منتشر شد.

احسان ظهیری کارگردان اردبیلی در گفتگو باسبلان ما، از تولید و انتشار نماهنگ لشکر قرآن در اردبیل خبر داد و گفت: این نماهنگ با نوای جوانان و نوجوانان اردبیلی در دو زبان فارسی و ترکی باهدف نشان‌دادن تقابل خیر و شر در راستای تکریم مقام والای قرآن کریم و در آستانه اربعین حسینی در اردبیل تولید و منتشر شد. 

وی به توهین‌های اخیر وابستگان به استکبار به ساحت مقدس قرآن کریم اشاره کرد و گفت: در آستانه فرارسیدن اربعین حسینی گروهی از جوانان اردبیلی بر آن شدند تا ضمن پاسخ هنری به افکار پلید و اقدامات موهن دشمنان و  نشان‌دادن ارادت خود به ساحت مقدس قرآن کریم و اباعبدالله الحسین (ع) سید و سالار شهیدان این نماهنگ را تولید کنند.

ظهیری با بیان اینکه این اثر در دو زبان فارسی و ترکی به سبک عزاداری سنتی اردبیل به رجزهای سنتی ترکی مزین شده است، گفت: این نماهنگ به همت کارگروه جهاد تبیین قرارگاه فرهنگی، اجتماعی فاطمه الزهرا (س) و با همکاری سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری اردبیل، سازمان تبلیغات اسلامی استان اردبیل، دانشگاه فرهنگیان در مسجد قائم اردبیل تولید و منتشر شده است.

 

انتهای خبر/ ج

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد