18:15 - 1402/06/17
کد خبر: 100061

فرماندار بیله‌سوار خبر داد:

پلمب ۲ کارخانه تولید آرد در جعفرآباد مغان

فرماندار بیله‌سوار از پلمب ۲ کارخانه تولید آرد در جعفرآباد مغان خبر داد و گفت: به علت رعایت نکردن موازین بهداشتی در نگهداری آرد تولیدی و شرایط غیر بهداشتی انبارهای این واحدها، پلمب و خط تولید آنها متوقف شد.

به گزارش سبلان ما،  صاحبعلی اصغری  فرماندار بیله‌سوار  ظهر امروز در جمع خبرنگاران از پلمب ۲ کارخانه تولید آرد در جعفرآباد مغان خبر داد و گفت: براساس بازدید سرزده به‌همراه بخشدار قشلاق دشت، رئیس دادگاه عمومی، مدیر شبکه بهداشت شهرستان، نماینده جهادکشاورزی و صعنت و معدن، دو کارخانه آرد در بخش قشلاق دشت به علت رعایت نکردن موازین بهداشتی  در نگهداری آرد تولیدی و شرایط غیر بهداشتی انبارهای این واحدها پلمب و خط تولید آنها متوقف شد.

وی گفت: علی رغم اینکه نَفس کار تولید بسیار ارزشمند و استقلال‌آفرین است اما می‌بایست در راستای قوانین حمایت از حقوق مصرف کنندگان استانداردهای لازم صورت گیرد و سلامت و رضایت مردم سرلوحه هر کار تولیدی قرار گیرد.

فرماندار بیله‌سوار از نانوایان و مردم این شهرستان خواست در صورت مشاهده موارد عدم رعایت بهداشت و کیفیت نان در نانوایی‌های شهرستان  مراتب را به مراجع ذی‌ربط گزارش دهند.

 اصغری گفت: آرد نانوایی‌هایی که این مشکل را دارند جمع آوری شده و نسبت به تهیه آرد مرغوب و بهداشتی از کارخانجات دیگر در اسرع وقت اقدام می‌شود.

 

انتهای خبر/ ج