10:59 - 1402/11/23
کد خبر: 101993

مراقب رفتار انتخاباتی‌مان باشیم؛

دعوای طرفداران 2 کاندیدا در تالار عروسی

درگیری بین طرفداران کاندیداها که موجب تلخ‌کامی دیگران آن‌هم در شادترین لحظات می‌شود، شاید به‌ندرت اتفاق بیفتد، اما باید تلنگری باشد که بیشتر روی رفتار انتخاباتی‌مان کار کنیم و یاد بگیریم که با سعه‌صدر با یکدیگر برخورد کنیم.

به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری تحلیلی  «سبلان ما» ، ماجرا ازاین‌قرار است که تعدادی از طرفداران دو کاندیدا در یک مراسم عروسی در یکی از تالارهای پارس‌آباد بر سر کاندیدای مدنظرشان شروع به جر و بحث کردند که این همین جر و بحث آنان منجر به دعوا شد؛ در این میان مدیر تالار و صاحب عروسی، نمی‌دانستند که جلوی چه کسی را بگیرند تا مراسمشان به بدترین شکل به پایان نرسد.

  درگیری بین طرفداران کاندیداها که موجب تلخ‌کامی دیگران آن‌هم در شادترین لحظات می‌شود، شاید به‌ندرت اتفاق بیفتد، اما باید تلنگری باشد که بیشتر روی رفتار انتخاباتی‌مان کار کنیم و یاد بگیریم که بیشتر سلایق یکدیگر را تحمل کرده و با سعه‌صدر با یکدیگر برخورد کنیم.

 اینک که ۱۷ روز به انتخابات مجلس شورای اسلامی باقی‌مانده، با مشخص‌شدن کاندیداها و تأیید صلاحیت آنها، شور انتخاباتی در جای‌جای استان اردبیل به چشم می‌خورد و مردم در حال رصد رفتارها و سخنان کاندیداها هستند و البته ممکن است در ادامه راه با داغ‌شدن تنور انتخابات و زمان تبلیغات رسمی، شور و هیجان داوطلبان و طرفداران آنان در نقاط مختلف و طرفداری هواداران دو آتیشه آنها با حاشیه‌های جالب و گاه خشن نیز همراه شود؛ اما این روند که شاید امری طبیعی باشد، دلیل بر این نمی‌شود که به اسم طرفداری از یک کاندیدا، دیگری را تخریب کنیم.

 شنیده‌های انتخاباتی حاکی از آن است که برخی از کاندیداها و طرف‌دارانشان روش تبلیغی عجیبی را پیش گرفته‌اند و در مراسم‌های مختلف، آشنا باشد یا غریبه شرکت می‌کنند؛ برخی طرفداران دو آتیشه برخی کاندیداها نیز فعال‌تر هستند و در این بازه زمانی که 17 روز به انتخابات مانده، هیچ مراسم ختم و عروسی نیست که نرفته باشند.

  بی شک انتخابات همان‌طور که رهبر معظم انقلاب فرمودند: سرمایه‌گذاری عظیم ملت ایران است؛ مثل این‌که شما سرمایه سنگین و عظیمی را در بانک می‌گذارید، بانک با آن کار می‌کند و شما از سودش استفاده می‌کنید و البته یک رأی هم اهمیت دارد و هرچه انتخابات پرشورتر باشد، عظمت ملت ایران بیشتر در چشم مخالفان و دشمنانش دیده خواهد شد.

انتهای خبر/ ش