10:14 - 1394/08/12
کد خبر: 45671

شماره 46 نشريه چشم انداز اردبيل منتشر شد+فايل

چهل و ششمين شماره نشريه چشم انداز اردبيل در روزنامه فروشي هاي سراسر استان توزيع شد.

به گزارشخبرنگار، در اين شماره گزارشي با عنوان "انتقاد استاندار اردبيل از دولت" به چشم مي خورد كه نويسنده در آن ضمن بررسي رفتار مجيد خدابخش در دوسال تصدي اين پست در مواجهه با مسئولان دولتي به منظور گرفتن بودجه و تهعدات دولت در قبال پروژه هاي زيربنايي، اظهارات اخير استاندار كه در آن به شدت از عملي نشدن وعده رئيس جمهور در تكميل راه آهن ار دبيل- ميانه انتقاد كرده بود به فال نيك گرفته و پيش بيني كرده است كه اين تغيير رفتار چه بسا موجب افزايش محبوبيت او در ميان مردم استان خواهد شد.

"بررسي كارنامه 2 ساله استاندار اردبيل" هم عنوان يكي ديگر از گزارش هاي منتشره در اين شماره از نشريه چشم انداز اردبيل است كه ديدگاههاي چند تن از نمايندگان استان در مجلس شوراي اسلامي درباره عملكرد 2 ساله خدابخش در تصدي استانداري اردبيل انعكاس يافته است.

"آسيب شناسي نظارت شورا بر شهرداري اردبيل" نيز از ديگر گزارش هاي منتشره در شماره جديد چشم انداز اردبيل است كه به نقد برخي رفتارهاي اعضاي شورا در امر نظارت بر شهرداري مي پردازد.

"هفت سبك مديريتي ضد توسعه" هم عنوان سرمقاله اين شماره از نشريه جشم انداز اردبيل است كه مطالعه آن خالي از لطف نيست.

همچنين اخبار،گزارش ها، مقالات و مصاحبه هاي متنوع فرهنگي،اجتماعي،سياسي و اقتصادي ديگر در اين شماره از چشم انداز اردبيل به چشم مي خورد.

نشریه سیاسی فرهنگی چشم انداز اردبیل به عنوان اولین نشریه توسعه محور استان اردبیل و با رویکرد پیشرفت و توسعه از فروردین سال 1392فعالیت خود را آغازکرده است و به طور منظم چاپ و در روزنامه فروشی‌های سراسر استان توزیع می شود.

راههای ارتباطی با این نشریه آدرس‌هایایمیلch.ardabil@gmail.com،ch.ardabil@yahoo.comاست.

تلفکس  04533256058 وشماره های 09147075863 و  09352945748 راه ارتباطی شما مخاطبان ارجمند بانشریه چشم انداز اردبیل است. نشانی سایت نشریه همcheshmandazeardabil.blogfa.com می‌باشد.

نشانی دفتر نشریه: اردبیل - چهار راه امام خمینی- مجتمع صفویه – طبقه فوقانی – پلاک 114

برای دانلود چهل و ششمين شماره چشم انداز اردبیلاینجارا کلیک کنید.

انتهای پیام/