10:25 - 1400/09/10
کد خبر: 93373

با حضور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران :

جانشین و معاون هماهنگ کننده قرارگاه منـطقه‌ای عاشورا در تبریز معرفی شد

با حضور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی جانشین و معاون هماهنگ کننده قرارگاه منـطقه‌ای عاشورا در تبریز معرفی شد.

به گزارش سبلان ما ، صبح امروز با حضور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، ســـردار سرتیپ دوم پاسدار ( مستعد حصاری ) به عنوان جانشین فرماندهی و سردار سرتیپ دوم پاسدار ( باقـر نژاد ) به عنوان معاون هماهنگ کننده قـرارگاه منطقه‌ای عاشورای استان های همجوار در تبریز معرفی شد

در این مراسم سردار پاکپور فرماندهی نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت : امنیت امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی مرهون مجاهدت، ایثارگری و تجارب دوران دفاع مقدس است که میراث امام خمینی(ره)، شهدا و هم چنین هدایت‌های داهیانه رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله العالی) و فداکاری فرزندان انقلاب اسلامی به شمار می‌رود.

فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران با اشاره به اقدامات دشمنان در جهت خدشه وارد کردن به امنیت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران گفت: فرزندان رشید و قهرمان ایران، همواره هوشیار و بیدار در راه پاسداری و حراست از مرزهای کشور و مبارزه با عناصر مسلح ضدانقلاب شجاعانه ایستادگی کرده و شهادت را افتخاری بزرگ برای خود می‌دانند.

گفتنی است قرارگاه منطقه ای عاشورا که شامل استان های آذربایجان شرقی ، زنجان و اردبیل میباشد از امنیت مرز های شمال غرب کشور حراست و حفاظت میکند.

عکاس ســـعید زعـــفری

انتهای پیام