11:37 - 1401/03/03
کد خبر: 95576

به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر برگزار شد؛

رژه مشترک نیروهای مسلح در اردبیل+عکس

به مناسبت گرامیداشت حماسه سوم خرداد و سالروز آزادی خرمشهر صبحگاه مشترکی در سپاه حضرت عباس علیه السلام استان اردبیل به همراه با سایر نیروهای مسلح برگزار شد.

به گزارش سبلان ما ،سردار محمدی اصل فرمانده سپاه حضرت عباس علیه السلام استان اردبیل با نثار سلام و صلوات به شهدای هشت سال دفاع مقدس و امام شهدا،اظهار کرد: خرمشهر یادآور حماسه دفاع مقدسی است که امام راحل در مورد آن فرمودند «خرمشهر را خدا آزاد کرد». آزاد سازی خرمشهر در عملیات بیت المقدس یک حماسه ملی است که وضعیت نوینی را در نظام جمهوری اسلامی و جنگ هشت ساله دفاع مقدس و تحولات خاورمیانه رقم زد.


سردار محمدی اصل با تاکید بر اینکه اراذل و اوباش و تفاله های گروه های تروریستی وابسته به استکبار و صهیونیسم جهانی به سزای عمل جنایتکارانه خود خواهند رسید، تاکید کرد: شهادت سردار خدایی عزم پاسداران انقلاب برای دفاع از امنیت، استقلال و منافع ملی و مقابله با دشمنان ملت ایران را مستحکم تر می سازد.


وی افزود: ان شالله با تدابیر حکیمانه رهبر انقلاب جواب کوبنده ای برای سیاست های کثیف رژیم صهیونیستی داریم.زیرا آنها این بازی را شروع کردند اما ما تمام خواهیم کرد.


سردار محمدی اصل تصریح کرد: دفاع مقدس تنها جنگ تحمیل شده بر کشور ما طی ۲۰۰سال گذشته بود که دشمن نتوانست طی آن یک وجب از خاک ایران را اشغال کند.


وی ادامه داد: : این در حالی است که از 200سال گذشته تا كنون در هر جنگي كه به كشورمان تحميل شد، بخشي از خاك ايران به دست دشمنان افتاده است.


فرمانده سپاه حضرت عباس علیه السلام استان اردبیل با اشاره به اینکه فتح خرمشهر به دليل اهميتي كه در دفاع مقدس مردم در مقابل دشمنان تا دندان مسلح اين مرز و بوم دارد، نقطه عطف تاريخ معاصر ايران محسوب مي شود، اظهار کرد: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری ( خرمشهرها در پیش است؛ نه در میدان جنگ نظامی، در میدانی که از جنگ نظامی سخت‌تر است.) و ما برای این جنگ آماده ایم.
رژه نیرو های مسلح،اجرای میدان صبحگاه مشترک، برگزاری برنامه های ورزشی ،تاکتیکی و عملیاتی از برنامه های این مراسم بود.

انتهای پیام/