02:24 - 1401/04/01
کد خبر: 95836

مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور؛

بسیج گام دوم، بسیج همه مردم است/ اقتصاد مقاومتی به دستورالعمل لازم الاجرا تبدیل شود

مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور با بیان اینکه بسیج گام دوم، بسیج همه مردم است به مشکلات اقتصادی موجود در کشور اشاره کرد و گفت: شکوفایی اقتصادی در گرو تبدیل اقتصاد مقاومتی به دستورالعمل لازم الاجرا در دولت است.

سردار محمد زهرایی مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور در گفتگو باسبلان ما ، به تشریح فعالیت های بسیج سازندگی پرداخت و گفت:  شجره طیبه بسیج، تشکیلات انقلاب اسلامی است و با اقدام انقلابی خود ضمن کمک به دولت، بارهای زمین مانده نظام جمهوری اسلامی را بر می دارد.

وی با بیان اینکه جامعه سازی اسلامی با دولت سازی اسلامی اتفاق می افتد گفت: برای ایجاد دولت اسلامی، نیز باید ریل نظام اداری کشور اصلاح شود و کارها با روحیه جهادی و انگیزه الهی انجام شود.

مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور در ادامه سخنان خود به اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و گفت: لازم است مدل اقتصاد مقاومتی به دستورالعمل لازم الاجرا تبدیل شود تا با انقلاب در اقتصاد، شاهد تحول اقتصادی در کشور باشیم.

وی با بیان اینکه بسیج تبدیل کننده تهدیدات دشمنان به فرصت برای پیشرفت کشور است،به مدل لیبرالی اجرا شده در کشور اشاره کرد و گفت: تفکر لیبرالی برخی مدیران در سالهای گذشته منجر به خالی شدن روستاها و افزایش مهاجرت به شهرها و به دنبال آن افزایش حاشیه نشینی  شده  و ما امروز به دنبال اجرای عدالت در توزیع عادلانه منابع  در روستاها هستیم تا با محرومیت زدایی ها و فراهم کردن بسترهای لازم در روستاها، زمینه های حیات مجدد روستاها را فراهم کرده و به تولیدات کشاورزی رونق دهیم.

سردار زهرایی به اقدامات محرومیت زدایی بسیج در روستاها اشاره کرد و گفت: نهضت آبرسانی به روستاها، ایجاد کارگاه های اقتصاد مقاومتی، احیای جاده های روستایی در کنار فرهنگ سازی کار جهادی و تقویت روحیه انقلابی از جمله رسالت های جهادگران در مناطق مختلف  و کم برخوردار کشور برای محرومیت زدایی و فراهم کردن زمینه های رشد و پیشرفت روز افزون کشور است.

انتهای پیام/ج