11:11 - 1402/03/09
کد خبر: 98930

فرمانده انتظامی استان اردبیل:

3 کارگر اردبیلی بر اثر سقوط به چاه جان باختند

فرمانده انتظامی استان اردبیل از جان باختن 3 کارگر دامداری در اردبیل خبر داد و گفت: این کارگران به‌دلیل سقوط به درون چاه جان خود را از دست دادند.

به گزارش سبلان ما،سردار جواد تقویفرمانده انتظامی استان اردبیل پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاراناز جان باختن 3 کارگر دامداری در اردبیل خبر داد و گفت: این کارگران به‌دلیل سقوط به درون چاه جان خود را از دست دادند.

وی گفت:در پی دریافت گزارش های مردمی مبنی بر سقوط سه کارگر در چاه یک واحد دامداری در روستای گیلانده اردبیل ، ماموران انتظامی بلافاصله به همراه نیروهای امدادی به محل حادثه اعزام شدند.

وی گفت: با حضور ماموران انتظامی در محل و در بررسی‌های اولیه مشخص شد سه کارگر دامداری هنگام کار به طور ناگهانی به داخل چاه سقوط کرده و جان باخته‌اند.

سردار تقوی اظهار کرد: جسد کارگران با تلاش نیروهای امدادی و همکاری پلیس از چاه خارج و برای بررسی و اقدامات قانونی به پزشکی قانونی اردبیل انتقال یافت.

فرمانده انتظامی استان اردبیل خواستار توجه بیش از پیش کارگران به نکات ایمنی شد و بیان کرد: کارگران قبل از انجام هر کاری، نکات ایمنی را به طور دقیق رعایت کنند تا هیچ گاه شاهد وقوع چنین حوادث دلخراشی نباشیم.

 

منبع: روابط عمومی  نیروی انتظامی

انتهای پیام/ج