11:31 - 1402/03/09
کد خبر: 98933

هم‌زمان با سفر هرتزوگ به آذربایجان رخ‌داد؛

اعتراض به سفر رئیس رژیم صهیونیستی به آذربایجان در صدر توئیتر

هم‌زمان با سفر اسحاق هرتزوگ رئیس رژیم‌صهیونیستی به جمهوری آذربایجان، کاربران فضای مجازی واکنش‌های گسترده‌ای را نسبت به محکومیت این سفر نشان دادند.

به گزارش سبلان ما، به نقل از آناج، هم‌زمان با سفر اسحاق هرتزوگ رئیس رژیم‌صهیونیستی به آذربایجان، کاربران فضای مجازی واکنش‌های گسترده‌ای را نسبت به محکومیت این سفر نشان دادند.

کاربران، در بستر شبکه‌های اجتماعی توئیتر و اینستاگرام و با استفاده از هشتک‌های #سفر_شیطان و  #Şeytanın_səyahəti، نسبت به این سفر مواضع منفی و محکمی را اتخاذ کردند، چنان‌که این دو هشتک دیشب جزو داغ های توییتر فارسی شده و به اصطلاح ترند گردید.

در این اعتراض مجازی آنچه که برجسته بود، تلاش کاربران برای تشریح و تبیین ابعاد خطر به رسمیت شناختن و عادی‌سازی روابط با رژیم‌صهیونیستی توسط حاکمیت آذربایجان بود که منجر به تبدیل شدن به حیات خلوت این رژیم و خیانت به آرمان قدس خواهد شد.

همچنین پیروزی‌های اخیر جبهه مقاومت و به صرافت افتادن این رژیم جهت منحرف کردن افکار عمومی از مشکلات داخلی، جعلی بودن رژیم‌صهیونیستی، تبیین جنایت های این رژیم جعلی در طول تاریخ، تشریح چرایی لانه کردن رژیم صهیونیستی در کشورهای همسایه و استناد به سخنان امامین جزو محور های تولید محتوا قرار داشت.

 

انتهای پیام/ج