سه‌شنبه 1403/04/26 05:31 اردبیل

دمای هوای امروز: 22 درجه سلسیوس

خبر های امروز: 0
1403-03-01 09:55 - شماره خبر : 103198 0
در چند روز اخیر؛

باران در خلخال موجب آبگرفتگی معابر شد

پس از بارش های اخیر، آبگرفتگی در خیابان سی متری قدس، میدان ولیعصر، خیابان دانشگاه، بلوار مصطفی خمینی و خیابان ۱۷ شهریور شهر به حدی است که خودروها به سختی تردد و عبور و مرور عابرین نیز با مشکلاتی همراه شده است.

به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری تحلیلی «سبلان ما»، طبق اعلام وضعیت نارنجی در استان اردبیل، بارش باران  که از چند روز قبل  در خلخال آغاز و به صورت پراکنده ادامه دارد، علاوه برطراوت زیبایی که به شهر بخشیده است، در مواقعی از روز باعث آبگرفتگی معابر و خیابان‌های اصلی در  این شهر می شود.

آبگرفتگی در خیابان سی متری قدس، میدان ولیعصر، خیابان دانشگاه، بلوار مصطفی خمینی و خیابان ۱۷ شهریور این شهر به حدی است که خودروها نیز با به سختی تردد و عبور و مرور عابرین نیز با مشکلاتی همراه شده بود.

آبگرفتگی خیابان آیت‌الله شهید مدنی و کوچه شهید محمود اصدق خلخال 

در همان ساعات اولیه بارش باران ،خیابان‌های منتهی به دفتر امام جمعه شهر خلخال و خیابان شهید مدنی، به دلیل عدم رعایت درست شیب بندی خیابان‌ها و اختلاف ارتفاع ساختمان‌ها در این محل، حجم آب‌های سطحی خروجی از کانیوها بیرون زده و با جاری شدن در این خیابان موجب اختلال در رفت و آمد شهروندان و خودرو‌ها شد.

داستان تکراری آبگرفتگی خیابان ۱۷ شهریور در خلخال 

طبق آخرین جستجو و رصد وضعیت آبگرفتی معابر، همزمان با بارش باران در همان ساعات آغازین، بلوار ۱۷ شهریور خلخال جنب هنرستان باهنر، حجم بالایی از آب‌های سطحی در این خیابان مشاهده شد که  به گفته شاهدان عدم رعایت اجرای زیرساخت‌های صحیح در تخلیه آب و همچنین شیب‌بندی نادرست در این محل کانیوها و محل خروجی آب پاسخگوی این حجم از آب نیست.

قابل توجه است که با وجود پیگیری‌های انجام شده و مطالبات صورت گرفته از نهاد‌های ذی‌ربط همچون شهرداری و فرمانداری خیابان ۱۷ شهریور در خلخال در تمام بارش‌های شدید باران با این وضعیت آبگرفتگی همراه می‌‎شود.

خبر از سید عباس جوادپور 

انتهای خبر/ ج

https://www.sabalanema.ir/short/4xJGQ
اخبار مرتبط
تبادل نظر
نام:
ایمیل: ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد کنید
نظر:
آخرین اخبار
  • مشاهده بیشتر