سه‌شنبه 1403/04/26 07:01 اردبیل

دمای هوای امروز: 22 درجه سلسیوس

خبر های امروز: 0
1403-03-06 14:51 - شماره خبر : 103270 0
رئیس شورای شهر اردبیل:

رئیس اتحادیه آهن‌فروشان جوانی کرده است

رئیس شورای شهر اردبیل در واکنش به اطلاعیه اتحادیه آهن‌فروشان گفت: این نامه تأثیری در روند پیشرفت شهر ندارد و نویسنده نامه جوانی کرده است.

  به گزارش خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری و تحلیلی «سبلان ما»، میرمحمد سید هاشمی پیش از ظهر امروز در آیین کلنگ‌زنی عملیات اجرایی پروژه بازار بزرگ آهن‌فروشان گفت: بازار جدید آهن‌فروشان اردبیل برای اولین‌بار در سطح استان اجرا می‌شود و دارای امکاناتی مانند جایگاه سوخت، بانک و خودپرداز، توقفگاه خودروهای سبک‌وسنگین، پاسگاه نیروی انتظامی، ایستگاه آتش‌نشانی، فضای استراحت رانندگان، سرویس بهداشتی، خدمات تجاری، فضای سبز، سالن غذاخوری و فروشگاه است.

وی توسعه و راه نجات شهر اردبیل را مشارکت سرمایه‌گذار دانست و افزود: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده پروژه‌های مختلفی در سطح شهر اردبیل در حال اجرا است که با بهره‌برداری از این پروژه‌ها شاهد ایجاد درآمد پایدار برای شهر اردبیل خواهیم شد.

رئیس شورای شهر اردبیل ادامه داد: باتوجه‌به اینکه برخی مشاغل از جمله صنف آهن‌فروشان در شهر باعث ایجاد معضلات متعددی برای همشهریان از جمله مشکلات ترافیکی آلایندگی‌های سمعمی بصری می‌شود شورای شهر تصمیم گرفته این مشاغل را در راستای منافع عمومی در خارج از شهر جانمایی شود و علاوه بر صنف آهن‌فروشان سایر صنوف هم که به‌عنوان صنف مزاحم شمار می‌آیند به خارج از شهر انتقال خواهند یافت.

وی باتوجه‌به حواشی ایجاد شده در مورد انتقال بازار آهن‌فروشان به خارج از شهر گفت: تصمیمات شهری مربوط به افراد نمی‌شود؛ بلکه یک تصمیم جمعی در راستای منافع شهر است و باید همه تابع قانون و منافع عمومی شهر باشیم.

 انتهای پیام/

https://www.sabalanema.ir/short/V1obw
اخبار مرتبط
تبادل نظر
نام:
ایمیل: ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد کنید
نظر:
آخرین اخبار
  • مشاهده بیشتر