سه‌شنبه 1403/04/26 06:59 اردبیل

دمای هوای امروز: 22 درجه سلسیوس

خبر های امروز: 0
1403-03-03 13:16 - شماره خبر : 103237 0
در مراسم گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر مطرح شد؛

فتح خرمشهر سرآغاز موفقیت‌های ایران اسلامی است

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه خلخال گفت: امروزه به برکت جان‌فشانی‌های رزمندگان و شهدای حاضر در عملیات غرورآفرین بیت‌المقدس نام ایران اسلامی در جهان می‌درخشد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگا خبری تحلیلی «سبلان ما»، حجت‌الاسلام فیاضی تمجید  امروز در ویژه برنامه غبارروبی و گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر در حسینیه شهدای گمنام شهر خلخال، اظهار داشت: امروزه به برکت جان فشانی‌های رزمندگان و شهدای حاضر در عملیات غرورآفرین بیت‌المقدس نام ایران اسلامی در جهان می‌درخشد.

وی از عملیات بیت المقدس به عنوان یکی از عملیات‌های بسیارموفق و تاریخ ساز کشورمان یاد کرد که به برکت پیروزی رزمندگان در این عملیات و آزادسازی خرمشهر زمینه رهاسازی سطح وسیعی از خاک کشورمان از دست دشمن فراهم شد. 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه خلخال با گرامی‌داشت شهادت شهید جمهور و شهدای خدمت درسانحه هوایی بالگرد افزود: حضور بسیاری از سران کشورهای بزرگ در مراسم تشییع پیکرهای شهدای خدمت در تهران نشانگر عظمت و غرور ایران اسلامی در سطح جهانی است.

در پایان این مراسم که پیش از ظهر امروز با حضور امام جمعه فرماندار  جمعی ازمسئولین اجرایی، نظامی، انتظامی، قضایی و خانواده‌های معظم شهدا برگزار شد، مزار شهدای خلخال و همچنین مزار شهدای گمنام میهمان این شهرستان غباروبی ،گلباران و عطرافشانی شد.

 خبر از: سید عباس جوادپور

انتهای خبر/

https://www.sabalanema.ir/short/NDxER
اخبار مرتبط
تبادل نظر
نام:
ایمیل: ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد کنید
نظر:
آخرین اخبار
  • مشاهده بیشتر