تازه ها

مسئول بسیج اصناف مشگین شهر با بیان اینکه برخی به دنبال اصلاحات آمریکایی هستند به دوران بنی صدر اشاره کرد و گفت:امروز هم بعضی‌ها همین سخنان را مطرح می‌کنند اما هنوز به این درک نرسیده اند که استکبار با همه هیمنه اش در طول 40 سال گذشته نه تنها کاری از پیش نبرده بلکه توطئه هایش با شکست های سنگین تری رو به رو بوده است.

میلادمحرمی مسئول حوزه بسیج اصناف مشگین شهر در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، به اصلاحات آمریکایی اشاره کرد و با بیان اینکه برخی به دنبال اصلاحات آمریکایی هستند به دوران بنی صدر اشاره کرد و گفت:در طول این 40 سال، هر روز استکبار برای مقابله با مردم ایران و ایران اسلامی توطئه‌ای را طراحی می‌کند. بدانید حکومت اسلامی به همین سادگی قابل‌ دستیابی نیست.

مسئول حوزه بسیج اصناف مشگین شهر با بیان اینکه در اوایل انقلاب هم بنی‌صدر در مقابل ولایت و انقلاب ایستادگی و ادعای رفراندوم و 11 میلیون رأی را مطرح کرد، خاطرنشان کرد: امروز هم بعضی‌ها باز همین سخنان را مطرح می‌کنند که زیاد هم جدید نیست و کسانی که با وقاحت از رفراندوم سخن می‌گویند حرف تازه‌ای نیست؛ چراکه ملت و انقلاب در این زمینه تجربه‌ها دارد.
 
محرمی مهم‌ترین مسیر انقلاب و نظام را، تشکیل حکومت اسلامی و عدالت در کشور دانست و افزود: بیداری دنیای اسلام از دیگر شاخصه‌های اصلی حکومت اسلامی است و این کاری است که شهدا و مردم و جوانان در کشورهای اسلامی انجام دادند.
 
وی با بیان اینکه در زمان جنگ سران مرتجع عرب بالغ‌ بر 70 میلیارد دلار به صدام کمک کردند، گفت: اکنون سرگذشت این صدام جنایتکار را ببینید، اکنون نیز باز هم دشمنان نظام و انقلاب تمام تلاششان را گذاشته‌اند تا امنیت مثال‌زدنی کشور را تحت‌الشعاع قرار دهند.
 
مسئول حوزه بسیج اصناف مشگین شهر با اشاره به اینکه اکنون‌ که ایران اسلامی دارایی امنیت و صف‌نشدنی است و تمام کشورها در حسرت این امنیت هستند، اظهار داشت: اکنون استکبار تمام تلاش خود را برای بر هم زدن این امنیت می‌کند اما ما برای به دست آوردن این امنیت هزینه داده‌ایم و برای این امنیت بزرگ در منطقه خون دادیم و این امنیت رایگان نیست.
 
محرمی با اشاره به اینکه باید زمینه‌سازی برای ظهور امام عصر انجام گیرد، عنوان کرد: استکبار به‌ شدت از این حادثه عظیم عصبانی است و تمام نخبگان و دانشمندان آن‌ها در حال بررسی این موضع که دلیل جمع شدن 25 میلیون انسان در این نقطه از زمین چیست.
 
وی با بیان اینکه امروز برخی به دنبال اصلاحات آمریکایی هستند و تمام نگاهشان به خارج از ایران است، گفت: برخی هنوز باور ندارند که می‌شود به توان داخلی تکیه و اعتماد کرد.
 
این فعال مشگین شهری با اشاره به اینکه فاطمه زهرا (س) در مسیر دفاع از ولایت به شهادت رسید و اینکه از بین یاران حضرت علی (ع) تنها کسی که از آن حضرت دفاع می‌کرد زبیر بود، گفت: بعد از اینکه 25 سال آن حضرت را خانه‌نشین کردند فتنه جمل را به راه انداخت که فتنه جمل مانند فتنه سال 88 است و علت این حرکت زبیر همان حقوق نجومی است که امروز هم با مدیران همان کاری می‌کند که با زبیر کرد و او را از یک یار و یاور حضرت علی (ع) تبدیل به یک فتنه‌گر کرد.
 
محرمی با تأکید بر اینکه نفاق یکی از بزرگ‌ترین مصیبت‌ها در پیشرفت انقلاب است، تصریح کرد: امروز بعضی‌ها سر برجام با آمریکا دعوا می‌کنند اما آیا به خاطر مستکبر بودن آمریکا دعوا می‌کنند؟ نخیر! او ناراحت است که چرا نمی‌گذارید من کارم را به نتیجه برسانم و این چهره نفاق است.

انتهای پیام/ج

ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.