تازه ها

پربیننده ترین

1398-12-14 22:06
کد مطلب: 84482
به منظور مقابله بهتر با کرونا ویروس انجام گرفت؛
تولید نخستین ربات کمک پرستار کشور در اردبیل+عکس
کهنی، مدیر عامل شرکت دانش بنیان الکترونیک پردازش سبلان از تولید نخستین ربات کمک پرستار در کشور با نام حکیم در اردبیل خبرداد و گفت: این ربات در راستای پیشگیری از ویروس کرونا و خدمات دهی در بیمارستان‌ها ساخته شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، شامگاه امروز نخستین ربات کمک پرستار کشور با نام حکیم که به منظور مقابله با کرونا ویروس توسط شرکت الکترونیک پردازش سبلان در اردبیل ساخته شده است با حضور مهندس بهنامجو استاندار اردبیل، دکتر عتباتی رئیس کل دادگستری استان، دکتر اخوان اکبری رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل، دکتر صادقی رئیس سازمان صمت در اردبیل رونمایی شد.

مهدی کهنی مدیر عامل شرکت دانش بنیان الکترونیک پردازش سبلان در آیین رونمایی از این ربات گفت:  ربات حکیم در راستای پیشگیری از ویروس کرونا و خدمات دهی در بیمارستان ها ساخته شده است که امیدواریم با تولید انبوه آن از هفته آینده  تمام بیمارستان اردبیل که درگیر کرونا ویروس هستند از خدمات آن بهره مند شوند.
 
وی با بیان اینکه  این ربات برای اولین بار در بیمارستان امام خمینی اردبیل مستقر شده و به خدمت رسانی خواهد پرداخت، گفت:ربات حکیم‌ طی مدت ۵ روز توسط نخبگان جوان اردبیلی ساخته شده است 
 
 
انتهای پیام/ج
ارسال نظر
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.